V letních domech naleznete komfort

Luxusní dovolená v Groningen - rekreační domy a pobyt v Holandsku

Toužíte po evropské rekreaci, která vás vezme na dechberoucí místa a provede vás poklady přírody, ale nechcete cestovat příliš daleko? Nechte se inspirovat dovolenou v Holandsku a dopřejte své rodině a přátelům vůni pozoruhodné relaxace. Připravte se na hustou síť ubytování v soukromí Groningen, které je ušito na míru každé věkové kategorie turistů. Žádáte od své dovolené maximum a nespokojíte e jen tak s nějakými prázdninovými pronájmy? Mrkněte na web NOVASOL a naplánujte si odpočinek podle svého gusta. Čekají na vás moderně vybavené rekreační domy u moře anebo tradiční chalupy s výhledem na louky, stráně a lesy. Je libo chatu pro větší skupinu osob? Máte ji mít!

Prázdninové domy v Holandsku

Na první pohled vás zaujmou drahokamy historie, fauny, flory, sportovní aktivity a wellness programy. Ptáte se proč vyrazit do provincie Groningen? Národní park Lauwersmeer zasáhne milovníky přírody a sportovní nadšence. Tato oblast je ideální pro vodní sporty, kanoistiku, jachting, surfování, plavání i kite surfing. Národní park je využívaný pro pěší turistiku a cykloturistiku. V Groningen najdete také překrásné kamenné venkovské domy z 14. – 15. století. Menkemaborg v Uithuizen z 18. století vás uhrane pěknou architekturou. Další sídly jsou Fraeylemaborg, Nienoord či Verhildersum. V obci Bourtange se nachází pevnost na vodě, kde najdete restaurace, muzea, antická děla a příkopy.

Příjemné ubytování Holandska od NOVASOL

Jistě víte, že patří Waddenzee na seznam světového dědictví UNESCO. Jakmile se vydáte do této oblasti, budete mu nablízku. Wattové moře je domovinou cenných druhů fauny a flory. V Pieterburen navštivte stanici tuleňů, tuto atrakci ocení děti i dospělí. V Groningen Wierden jsou starověké kopce vytvořené uměle dávnými obyvateli jako ochrana před vysokou vodou. V této provincii naleznete nádherné kostely románského a gotického stylu. Šikmá věž v Bedum, kostely Der Aa a Martini Church ve městě Groningen, poutní místo Warfhuizen vás přivedou k zamyšlení. Nakupování, nočního života a kulturních magnetů si užijete ve studentské metropoli Groningen, kde se nacházejí mnohé komfortní apartmány v Holandsku.