Rekreační domy v Holandsku

Dovolená v Nizozemsku

Nizozemsko je často opomínáno jako destinace pro trávení dovolené a je to velká škoda. Najdete tu totiž překrásné Holandské rekreační vesničky a parky, kde je veškerá občanská vybavenost většinou i včetně hřišť pro děti. Autentický venkov a překrásné vesničky, kde lze ochutnat výborné sýry. Vždyť mnoho sýrů, které znáte jsou pojmenovány podle míst, kde se vyrábějí. Navštivte města Edam odkud pochází nám velmi známý sýr Eidam, Gouda, Leerdammer který získal jméno po městě Leerdam a další báječné sýry. Pokud si chcete pochutnat na všech sýrech najednou, určitě navštivte Alkmaar, kde konají každý pátek od dubna do září sýrové trhy. Pronajměte si rekreační dům ve Frísku a nažhavte své chuťové pohárky.

Dovolená a ubytování v Holandsku
  • Holandsko či Nizozemsko, vždy záruka kvalitního ubytování a krásné dovolené. Prázdninové vesničky v Nizozemsku Vás jistě okouzlí.

Ubytování v Holandsku

Rekreační domy ve Gelderland jsou pro Vás k dispozici po celé zemi. V Holandsku se dá strávit úžasná dovolená u moře. Můžete si zde půjčit i loď a vyrazit na projížďku na moře.

Holandsko na lodi se bude líbit nejednomu muži, ale také třeba malým dětem, které se na chvíli budou moci stát kapitány a splnit si tak jeden ze svých snů. Pronajmout si ale můžete i hausbót a strávit v něm celou svou dovolenou v Holandsku. Pokud míříte do hlavního města, doporučujeme shlédnout naši nabídku ubytování Amsterdam a okolí.

Dovolená a ubytování v Holandsku
  • Nebudete muset řešit parkování, budete v přírodě a do „Amstru“ se dostanete za pár minut vlakem přímo do centra na hlavní nádraží. Užijte si ubytování v Overijssel v poklidu a bez komplikací.

 

Zajímavosti v Nizozemsku

Kromě výtečných sýrů, si určitě kupte jako suvenýr pravé holandské dřeváky. Mají překrásně klapavý zvuk, když v nich chodíte. Pro milovníky rostlin se každoročně pořádá výstava květin Holandsko, najdete zde především překrásné tulipány a další různé květiny. Pokud ovšem nechcete jít na výstavu, nevěste hlavu. Tulipány uvidíte kolem větrných mlýnů všude spoustu, pokud budou zrovna teplé měsíce a tulipány pokvetou. A milovníci sportu budou taktéž nadšeni, projeďte Holandsko na kole. Ano, i s námi si můžete v některých místech zapůjčit kola, a pokud ne s námi, dají se půjčit téměř všude. Vezměte své děti či přátelé a udělejte něco pro své zdraví. Země tulipánů slibuje mnoho zážitků, proto naváhejte s rezervací rekreačního bytu ve Zeelandu.

Dovolená a ubytování v Holandsku
  • Ubytování v Groningen je nezapomenutelným zážitkem.

 

Benelux

Při návštěvě Holandska určitě využijte toho, že se jedná o poměrně malou zemi a vzdálenosti jsou takřka zanedbatelné a vyražte navštívit třeba i město Rotterdam nebo Den Haag. Pokud budete mít chuť, do sousední Belgie je to kousek a do Lucemburska to také nemáte příliš daleko. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Limburku.