Severní Holandsko – dovolená plná unikátních zážitků

Honem do útulných chalup - dovolená a pobyt v Nizozemsku

Přeneste se do světa fantazie a naplánujte si dovolenou v Holandsku od NOVASOL! Projeďte tuto zemi křížem krážem a zastavte se v její severozápadní části, kde najdete nádherné město Haarlem. Rekreační domy severního Holandska vám připraví spoustu zajímavých okamžiků, sportovních aktivit, historických zážitků, koupání v moři wellness. Seznamte se s komfortními prázdninovými pronájmy, které vás zavedou do holandského ráje. Poznáte dominanty nizozemské provincie, která je tak historicky šťavnatá. Všechny generace ocení pohodlné celoroční ubytování v soukromí, jehož nedílnou součástí je praktické moderní vybavení, krb, sauna, vířivka a terasa se zahradním nábytkem.

Prázdninové domy v Holandsku

Zavítejte na sever země a spatříte klenoty města Haarlem ležící na řece Spaarne. Jistě, vás potěší, že leží asi 18 kilometrů od Amsterdamu. Jeho magnety lákají již od roku 1245. Nejvíce vás osloví kostel sv. Bavora, radnice ze 17. – 18. století, budova městské váhy, tržiště a měšťanské domy. Vaše kroky povedou do muzea malíře France Halse a k budově vlakového nádraží. Provincie severní Holandsko je tvořena poloostrovem, který se rozkládá mezi Severním mořem a jezerem IJsselmeer. Tuto lokalitu pohlcují z velké části poldry. Milovníky přírody potěší, že je nedílnou součástí oblasti ostrov Texel, velikán Fríských ostrovů. Obklopuje ho Severní moře a Waddenzee. Tento kolos je tvořen písečnými dunami a vyhledávaným místem cykloturistiky.

Chaty Holandska vás srazí svou elegancí na kolena

Jakmile se nabažíte krás přírody, malebných vesniček a pláží Severního moře, vydejte se do Amsterdamu. Město zamilovaných uhrane dvěma magnety zapsanými na seznam dědictví UNESCO, amsterdamskými kanály ze 17. století a historickým srdcem a obrannou linií z přelomu 19. a 20. století. U kanálu Prinsengracht zaujme Homomonument a dům Anny Frankové. Rezervujte si letní domy Holandska a podívejte se s dětmi na největší hřiště v Evropě pro nejmenší, Linnaeushof v Bennebroek. Pokračujte do zábavního parku Sprookjeswonderland v Enkhuizen. V St. Maartenszee najdete hřiště pod širým nebem zvané De Goudvis. Zapomeňte na všední dovolenou v Evropě a oslovte odborníky z NOVASOL, kteří vám připraví nabídku snů.