Vyrazte do apartmánů Itálie za sluníčkem a koupáním

Dovolená v Itálii je cesta za zábavou i dobrodružstvím

Zajistěte si nezapomenutelnou letní dovolenou v Itálii s NOVASOL a oddejte se hřejivým paprskům slunce, jedinečným klenotům architektury a sportovním zážitkům ve vodě i na suchu. Atraktivní rekreační domy Itálie jsou rozprostřeny v populárních lokalitách, které se pyšní světovým dědictvím UNESCO, přírodními divy, mimořádnými festivaly i famózní wellness relaxací. Obejměte dokonalost Kolosea a Pantheonu v Římě, romantiku benátských lagun i kanálů, renesanční kouzlo Florencie, magii Sardinie a Sicílie. Ať už se ocitnete v Toskánsku, Apulii, Marche anebo poblíž majestátných jezer, naleznete pravý odpočinek a požitek v každém detailu. Fanděte svým favoritům na stadionech, ochutnejte pizzu a pastu, pohlaďte chuťové pohárky delikatesními víny a relaxujte na písečných plážích.

Jak uskutečnit super rodinnou dovolenou v Itálii?

Nebojte. Ve všech regionech, kde se nacházejí vily u moře Itálie, poznáte vše, o čem jste vždy snili. Pohlazení čisté přírody vás čeká v Abruzzu. Apulie uvítá arabskými, řeckými, byzantskými, tureckými magnety. Basilicata vás uhrane Materou a plážemi Tyrhénského moře. Boloňa, Parma, Ravenna i Modena, to je Emilia Romagna. Zimní sporty se vám zalíbí ve Friuli. Kalábrie je obrázkem lenošení na plážích a fantastické přírody. Klenot Středomoří je synonymum pro Kampánii. V Laziu se nachází hlavní město Itálie a Vatikánu, Řím. Ligurie hlásí fantastický pobyt u moře a památky UNESCO. V Marche navštívíte město Ancona. Sardinie a Sicílie nabízejí nejkrásnější pláže v Evropě. Severoitalská jezera jsou ideální pro letní rekreaci. Toskánsko zaujme šikmou věží v Pise i ostrovem Elba. Trasimenské jezero se nachází v Umbrii. Valle d´Aosta je srdcem Grajských a Wallinských Alp. Luxusní apartmány v Benátkách si objednáte v regionu Veneto!

Jak na dechberoucí ubytování Itálie?

Mrkněte na internetové stránky NOVASOL a máte vše během mžiku zařízeno! Naplánovat rodinnou dovolenou v Itálii není s NOVASOL žádná věda. K dispozici jsou nekuřácké letní domy se zahradním nábytkem PLUS, lehátky, grilem anebo ubytování v historických vesnicích na čerstvém vzduchu po boku přírody. Výhody Itálie pokračují při cestě za poznáním kultury a historie díky balíčku Město umění. Pronajměte si působivé rekreační byty v Benátkách anebo Římě! Skvělým tipem je pobyt v chalupách v Itálii u historické cesty Via Francigena anebo relaxační prodloužený víkend u vinic v Itálii! Dopřejte si nabídky all inclusive, internet zdarma, vstup domácím mazlíčkům povolen!

Jsou pronájmy prázdninových domů Itálie v kurzu?

Plánujete letní dovolenou v Itálii v početnější skupině osob? V tom případě vás jistě zaujme dvojdomek s vlastním bazénem a blízkostí pláže v San Gimignanu. Nekuřácké prostředí, zahradní nábytek PLUS, gril, venkovní sprcha, parkoviště a dětské atrakce na pozemku! Rezervujte si pobyt na usedlosti obklopený vinicemi a uskutečněte romantický víkend při praskání dřeva v krbu. Lyžování v Itálii vám nesmí uniknout. Díky moderně řešeným chalupám nacházejícím se přímo u sjezdovky budete jako v bavlnce.

Proč jsou služby na dovolené v Itálii od NOVASOL na jedničku?

Nenechte si uniknout poutavé nabídky celoročních pronájmů v Evropě od NOVASOL a poznejte všechny dominanty Itálie jako celebrity. Na internetových stránkách si jednoduše zvolíte region, termín rekreace, počet účastníků a standart ubytování. Pokud máte strach, že se vyskytnou otázky ohledně apartmánů Itálie, nemějte obavy a spolehněte se na radu majitele a správce budovy. Pakliže nejsou k zastižení, obraťte se na servisní kanceláře NOVASOL v Rakousku anebo Dánsku. Máte-li důvěru k české pobočce, kontaktujte servisní kancelář v Praze během celotýdenní pracovní doby 09:00 – 20:00. K dispozici je telefonní kontakt +420 222 311 715 anebo e-mail novasol@novasol.cz. Zapomeňte na své starosti a relaxujte v každičkém koutě Evropy tak jako nikdy předtím!

Ptáte se, co dělat v domě u moře Itálie?

Na dovolené v Itálii můžete vyzkoušet nejrůznější vodní aktivity. Potápění si užijete v San Vito lo Capo, Santa Maria di Leuca anebo Manarola. Windsurfing a jachting vás osloví stejně jako jízda na vodních lyžích a skútru. Po ruce jsou oblíbené vodní a zábavní parky Aqualandia, Atlantica, Magic World, Aquasplash i Aquafollie. Teplé dny roku patří pěší turistice, cyklistice, adrenalinovým sportům, horolezectví i jízdě na on-line bruslích. Milovníci fotbalu mohou fandit svým oblíbencům na stadionech. Relaxační sporty zajišťuje tenis, plážový volejbal, golf, basketbal i kulečník. Zimní měsíce lákají lyžováním, snowboardingem, běžkováním a jízdou na sněžných skútrech. Láká vás tato země? Objednejte si ubytování v Itálii a oslavte Nový rok se vší parádou!

Největší atrakce na dovolené v Itálii?

Na rodinné dovolené v Itálii lze spatřit nepopsatelně krásné perly historie. Pokud budete mít možnost, podívejte se na hrad Castel del Monte a vápencová obydlí trulli Alberobello v Apulii, ale i na Benátky s lagunami a bazilikou sv. Marka, skalní domy i kostely v Mateře a Shakespearovo město Verona. Křesťanské památky najdete v Ravenně, renesanční poklady a deltu řeky Po ve Ferraře. Kapitoly samy o sobě tvoří božská Neapol, hlavní město Řím s antickými drahokamy, cenný Vatikán a renesanční Florencie. Za návštěvu stojí průvod masek věhlasného Benátského festivalu, karneval v Acireale na Sicilii, fotbal ve starodávných kostýmech Calcio Storico ve Florencii, jazzový festival v Perugii i slavnost s ohňostrojem Festa del Mare v Ligurii.

Jak poznat významné okamžiky na dovolené v Itálii?

Zdejší historie a kultura je rozmanitá jako malířova paleta. Nacházejí se zde pamětihodnosti z nejrůznějších epoch lidstva. Dovolená v Itálii je přitažlivá díky svým antickým magnetům a mýtům. Město Řím vzniklo už 753 př. n. l. a první zákoník 450 př. n. l. V letech 264 – 133 př. n. l je Řím velmocí a jeho moc se prudce rozšiřuje. Mezi lety 1496 – 1796 bojuje země s nájezdy jiných států. Později je pod francouzskou nadvládou a od 1815-1870 nastává národní sjednocení. Po první i druhé světové válce a fašistickém režimu se dostává tento stát do období klidu. Dnes je členem mezinárodních organizací, OSN, NATO i EU. Bujná historie má na svědomí kulturní i gastronomickou různorodost. Lidé po celém světě znají pizzu, špageti, ravioly, tiramisu, panna cottu, polévku minestrone či rizoto.

Proč jsou komfortní letní domy Itálie prima?

Útulné prázdninové domy v Itálii od NOVASOL mají vždy něco navíc. Najdete je v bezprostřední blízkosti přírodních i wellness atrakcí. Vždyť na dovolenou do Itálie se jezdí především za koupáním v moři. Božské pláže Itálie, jako jsou Cala Mariolu v Baunei, La Pelosa Beach na Sardinii, Tropea Beach, Cala Rossa a Spiaggia dei Conigli na Sicílii i Bay of Silence v Sestri Levante mají své kouzlo. Turisty všech věkových generací zaujmou poklady přírody, jež jsou střeženy jako národní parky a přírodní rezervace. Prvním z nich je Gran Paradiso poblíž Turína s alpskou květenou a vodopádem. Skvělou podívanou slibuje Vesuv u Neapole. Za zmínku stojí i sopka Etna a menší poklady na Liparských ostrovech. Na sopce Stromboli lze pozorovat sopečné fontány. V národním parku v Abruzzu si vyzkoušíte horolezectví i jízdu na koni. V Parco Nazionale Dello Stevio okusíte cyklistiku a setkáte se s lyžařským letoviskem Bormio.

Jaké jsou podmínky pro cestu do letních domů Itálie?

V dnešní době se nemusíme obávat mnohých komplikací. Pro dovolenou v Itálii postačí planý cestovní pas či občanský průkaz. Doporučuje se vzít si s sebou kartičku zdravotní pojišťovny, která pomůže při možném lékařském ošetření. Pokud plánujete prodloužený víkend v Itálii, určitě oceníte komfortní přepravu letadlem, která trvá asi 2 hodiny. Vlastním vozem anebo autobusem je cesta delší, asi 10 – 24 hodin. Vše záleží na podmínkách na silnicích a rychlosti. Netroufáte-li si na cestování vlastním vozem, lze si auto vypůjčit třeba na letištích. K tomu vám postačí platný řidičský průkaz. Dejte si pozor na parkování. Na okrajích chodníků označených modrou, žlutou a černožlutou značkou, je parkování zakázáno. Dopravní infrastruktura v Itálii je přehledná, proto se těšte na bezstarostný průběh dovolené v Itálii .

Delikatesní dovolená v Itálii na pláži u moře?

Cítíte, že už vám docházejí síly a vaše tělo hlásí potřebu relaxovat? Vydejte se na dovolenou do Itálie kdykoliv během roku. Spatříte drahokamy země v celé své kráse. Svou nádherou vás na kolena dostane Řím, Florencie, Benátky i Pompeje. V zimě se potěšíte wellness programy, lyžováním a snowboardingem v atraktivních oblastech, na podzim a na jaře poznáte čistotu přírody při pěší turistice, horolezectví a cyklistice. Prázdninové dny roku dominují vodními radovánkami, lenošením na pláži na sluníčku a nočním životem na diskotékách. Už nemusíte o levném ubytování Itálie pouze snít! Stačí si rezervovat dovolenou v Itálii v této divukrásné zemi s NOVASOL a dle libosti vyrazit na cestu!