Rekreační domy na Islandu

Dovolená Island

Ubytování a dovolená na Islandu, z rekreačního domu kousek blíž k vytouženému cíly.

Island je součástí Evropy, ale mnoho lidí na něj zcela zapomíná. Přitom se jedná o zemi, která si Vás naprosto omotá kolem prstu. Byli-li jste už někdy alespoň ve Skandinávií, věřte, že Island předčí veškerá Vaše očekávání, protož to, co uvidíte tady, jste ještě nikdy nikde jinde nespatřili. Jen nezapoměňte vzít v potaz počasí na Islandu, určitě je lepší sem cestovat v červnu, kdy jsou teploty vyšší a je také déle vidět.

Rekreační domy a ubytování na Islandu

 

Jak se dostat na Island

  • Zájezdy na Island jsou velmi oblíbeným způsobem cestování, ale náš produkt je unikátní v tom, že ho nabízí individuálním cestovatelům.
  • Nejrychleji se na Island dopravíte samozřejmě letadlem, ale mnohem zajímavější cesta je určitě trajektem.
  • Letenky na Island budou pravděpodobně totožné s cenami trajektů. Dovolená na Islandu je skvělým místem, kde trávit dovolenou.
Rekreační domy a ubytování na Islandu

 

Ubytování na Islandu

Naše rekreační domy na Západním Islandu najdete jak na severu, jihu, západu, tak i východu. Pokud máte v plánu procestovat celou zemi a udělat si okruh po Islandu, můžeme Vám pomoci vybrat vhodné domy tak, abyste časově vše zvládali a nebylo to pro Vás tolik náročné. Začněte Vaši cestu v hlavním městě Reykjavík a navštivte Modrou lagunu a načerpejte síly na Vaše cestování po Islandu. Dále navštivte určitě i nejvyšší budovu ve městě Hallgrímskirkja, islanský parlament Althing, stavební památku Perlan, jezero Tjörnin v centru Reykjavíku a za zmínku stojí ještě národní muzeum, isladská univerzita a městská radnice.

Rekreační domy a ubytování na Islandu

Dovolená a ubytování na Islandu

Odtud podniknete cestu na sever, kde se můžete využít našeho ubytování Akureyri po necelých 400 km cesty překrásnou přírodou a také podél pobřeží. Ale to nelepší Vás teprve čeká. Na cestě před sebou máte ještě mnoho přírodní úkazů, z toho stojí za návštěvu alespoň jeden z vodopádů Dettifoss, Skógass nebo Gullfoss. Jezero Thingvallavatn či Mývatn, gejzíry Stóri či Strokkur a opomenout nelze ani ledovce, z nichž největší Vatnajökull je v podstatě povinnost navštívit, al emůžete se vydat i na menší, třeba Hofsjökull či Mýrdalsjökull. Objednejte si ubytování jižní Island a poznejte krásy a ledovce této úžasné země.

  • Dovolená v našem ubytování na Jižním Islandu bude skvělým zážitkem a jedno velké dobrodružství.