search

Ubytování Itálie

Zajistěte si pohodlné ubytování Itálie v pravý čas

Čarokrásná dovolená v Itálii

Kde jinde strávit zasloužený odpočinek než na romantické dovolené v Itálii? Nebesky krásná země je omývána Jaderským, Jónským, Tyrhénským a Ligurským mořem, což láká ke koupání, vodním sportům a lenošení na pláži. Moderně vybavené ubytování Itálie najdete poblíž dechberoucích klenotů architektury, půvabných divů přírody a božských pláží.

Máte spadeno na prázdninové skotačení v mořských vlnách, ochutnávku delikatesních vín, sportovní aktivity v Alpách, Apeninách či Dolomitech, poznání Říma, Milana, Benátek anebo toužíte spatřit sopky Vesuv, Etnu a Stromboli? Kdo se bojí divokých vln moře, může se vydat ke Gardskému a Trasimenskému jezeru. Jste romantické povahy a neodoláte renesanční Florencii? Líbí se vám relaxace na pobřeží na Bibione, Rimini? V každém případě vám padne Itálie díky luxusním CITY apartmánům v Benátkách do oka!

Dovolená v Itálii

Znáte prvotřídní pronájmy Itálie?

Mýty opředená země se dělí na 20 krajů a 110 provincií. Kalábrie osloví písečnými plážemi se skalnatými útesy a třemi národními parky. Apulie se rozkládá při Jaderském pobřeží, za návštěvu stojí krajské město Bari. Basilicata nabízí prohlídku starobylého města Matera, horská jezera. Emilia Romagna zahrnuje Boloňu, Parmu, Ravennu a Modenu. Friuli si zamilují lyžaři. Lazio upoutá Římem a národním parkem. V Ligurii si užijete vína a památek UNESCO. Cyklistika, pěší turistika a horolezectví, to je region Marche. Severoitalská jezera lákají koupáním, vodními sporty i wellness zážitky.

Sicílie připoutá sopkou Etna, přímořskými resorty a Liparskými ostrovy. V Toskánsku se seznámíte s uměním, vínem Chianti, Florencií, Arezzem a Sienou. Umbrií protéká řeka Tibera a leží zde Trasimenské jezero. Valle d´Aosta je spjata s alpskými masivy a národním parkem Gran Paradiso. Rekreační domy ve Venetu vás zavedou do Benátek a Verony a dopřejí pohodu na Gardském jezeře.

Dovolená v Itálii

Jaké jsou výhody v Itálii díky NOVASOL?

Už se nemůžete dočkat romantické dovolené v Itálii? Odpočiňte si na Via Francigena, poutní cestě z Canterbury do Říma a poznejte díky nabídce City of art šperky architektury, sochy, umělecká díla věhlasných měst. Rádi byste cestovali na dovolenou se psem? Sledujte nabídky letních domů v Itálii  přátelských k vašim domácím mazlíčkům označených PET či PET FRIENDLY. Pokud prahnete po rekreaci se psem, vložte do kolonky Domácí mazlíček ANO. Jste alergici anebo nemáte o pejsky na dovolené zájem? Vložte do vyhledávacího pole NE.

Dovolená v Itálii

Kam na dovolenou do Itálie?

Nejkrásnější letní rekreační domy Itálie jsou pečlivě rozprostřeny po celém území země. Otevřete se novým možnostem a objednejte si ubytování v San Gimignano s vlastním bazénem, venkovní terasou, zahradním nábytkem, internetem, satelitní televizí a zimní izolací. V okruhu 10 kilometrů se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, jízdárna a termální lázně!

Patříte mezi milovníky lahodného vína? Sledujte označení Vinice v Itálii a spatříte výrobu tohoto delikatesního nápoje na vlastní oči. Určitě vás nadchne i tradiční ubytování Itálie na usedlosti, což voní romantikou a panenským prostředím. Právě zde si zakoupíte kvalitní vína, olivový olej a další domácí produkty. Toužíte si odpočinout od rychlosti velkoměst? Vsaďte na prázdniny v historických vesnicích, kde budete obklopeni vřelou atmosférou, zelenými kopci, vinicemi a panoramatickými výhledy na krajinu. Dokonalý tip pro rodiny s malými dětmi!

Dovolená v Itálii

Prázdninové domy Itálie vás nikdy nezklamou

Možná vás napadá, co dělat na dovolené v Itálii, když se stane nějaká nepříjemnost s pronájmem. Nebojte se. Pokud nezastihnete majitele či správce letního domu, kontaktujte servisní kancelář Siena na telefonním čísle 0039 041 251 6150. Italští specialisté vás přesměrují k rakouským kolegům, kteří vám rádi odpovědí vaše otázky. Další možností je oslovení hlavní servisní kanceláře v Dánsku na telefonním čísle 0045 97 97 57 57, a to vždy od pondělí do pátku a v neděli 09:00-19:00 a v sobotu 09:00-20:00. Jestliže více důvěřujete české pobočce, spojte se s ní od pondělí do neděle 09:00-20:00 telefonicky na čísle +420 222 311 715. Užijte si překrásný pobyt v Itálii a v případě jakýchkoliv nesrovnalostí se nás nebojte kontaktovat!

Dovolená v Itálii

Jak na zábavu ve dne v noci na dovolené v Itálii?

Tato země vyhledávaná kvůli nádherným plážím Itálie, právě zde se budete oddávat lenošení, opalování, koupání a vodním sportům. Určitě vás nezklame Monterosso al Mare La Spezia v Ligurii ani San Vito lo Capo na Sicílii, kde se každoročně v červenci koná festival kitování.

Romantiku zažijete na Vieste v Garganu a potápění na pláži Otranto v Puglii. Nechybí ani zábava jako diskotéky, noční bary, hudební akce a taneční večery. Neptunovy jeskyně vybízejí k prozkoumání. Potápěním láká podmořská jeskyně Nereo a děti si zadovádějí v Parku Divertimenti Le Bombarde na tobogánech. Chuť pravé dovolené poznáte na místních trzích, třeba Mercato Ballaro. Všechny generace osloví Scala dei Turchi neboli turecké schody u Agrigento. Ve Florencii vás uhrane červencový historický fotbal v kostýmech a Siena přitáhne historickými dostihy. Chalupy Itálie jsou v blízkosti zábavních parku, botanických zahrad, cyklistických tras a významných kulturních drahokamů.

Rekreační domy v Itálii

Kde hledat atraktivní pronájem Itálie?

Na dovolené v Itálii nesmíte minout četné památky UNESCO. Určitě vás svou krásou omámí skalní kresby ve Val Camonice, historické centrum Říma, Florencie, Benátek, Sieny, Neapole, Ravenny, San Gimignana, šikmá věž v Pise, ale i archeologické naleziště v Agrigentu a Pompejích, botanická zahrada v Padově, Amalfinské pobřeží, budovy královského domu Savoy v Turíně a poklady Vatikánu.

V Pise se podíváte na regaty velkých námořních republik, v Benátkách se zúčastníte historického karnevalu, ve Folignu spatříte rytířské zápasy v krojích ze 17. století, Verona vás upoutá letní operní sezónou a Perugia červencovým jazzovým festivalem. V Arezzu oceníte srpnový souboj střílení z kuší na saracénskou figuru. Náročné turisty uspokojí fotbalové zápasy, gastronomické festivaly, karnevaly, víkendy věnované umění, hudbě a kultuře v Itálii.

Rekreační domy v Itálii

Oddejte se pohodlí vil u moře Itálie s noblesou

Jste připraveni na jednu z největších prohlídek světového umění? Romantická dovolená v Itálii, to není jen lenošení na pláži! Zaměřte se na objevování památek umění nejrůznějších epoch lidstva. Vaše oko spatří římské, renesanční, barokní i futuristické éry. Věhlasné pozoruhodnosti jsou ukryty v Miláně, Benátkách, Florencii, Římě i Neapoli. Nejslavnější doba renesance je spjata se jmény Francesco Petrarca, Boccaccio, Leonardo da Vinci, Michelangelo a Botticelli.

Určitě jste slyšeli o hudebních velikánech Vivaldim a Verdim. Výlet do minulosti zaručí barevný karneval v Benátkách konající se 10 dní před popeleční středou. Zástupy tajemných masek, vynikající jídlo a pití, to je víkend v Itálii na jedničku! V této zemi si přijdou na své i milovníci skvělého jídla. Ochutnejte pizzu, více než 400 druhů těstovin, mořské plody, zeleninové pokrmy, polévku minestrone, risott, proscuitto, parmezán, ricottu, mozarellu, tiramisu, panna cottu, zmrzlinu, vína Chianti, Barbera a vše dolaďte espressem či cappuccinem.

Dovolená v Itálii

Vyrazte za levným ubytováním Itálie!

Díky útulným prázdninovým domům Itálie si přiblížíte přírodní divy. Na první pohled si zamilujete národní parky, jako jsou ostrov Gargano, Gran Paradiso, Alta Murgia s erozním kaňonem Gravina či sopku Vesuv. Severní blok země patří Alpám s nejvyšší horou Mont Blanc a severně spaříte 1000 kilometrů dlouhé Apeniny. Zde si přijdou na své nadšenci cykloturistiky, horolezectví, pěší turistiky i adrenalinových sportů.

Západní strana státu a Sicílie se pyšní písčitými a oblázkovými plážemi, jež jsou vhodné pro koupání, potápění, plavání i rybaření. Modrozelená voda a žlutý písek, to je Porto Nuovo u Lupetto v Apulii. Pláž se super jemným pískem zastupuje Rena Bianca u Santa Teresa Gallura. Lido al Sabione u San Vito Lo Capo na Sicílii značí bílý písek a modrou vodu. Majestátné duny a jemný písek najdete na Le Bombarde u Fertilia na Sardinii. Zlatavý písečný koberec a modré zbarvení vody, to je Biodola a Procchio na Elbě.

Dovolená v Itálii

Jak na cestování do Itálie autem?

Pro rekreační pobyt v Itálii vám postačí občanský průkaz či cestovní pas. Plánujete-li jízdu autem, zkontrolujte si řidičský průkaz a doklady k vozidlu s aktuálními informacemi. Nejvyšší povolená rychlost v obcích je 50 km/hod, na rychlostních komunikacích mimo obec dodržujte 110 km/hod, na státních silnicích pak 90 km/hod a na dálnicích 130 km/hod. Vždy dbejte na zapnuté bezpečnostní pásy a počítejte s platbou mýtného na některých úsecích dálnice.

Mnohé čerpací stanice mají od 12:00-15:00 zavřeno. I zde platí povinnost svítit i za dne a parkování je na okraji chodníků s modrým označením zpoplatněno. Žluté a černožluté zbarvení značí zákaz parkování. Hranice alkoholu je 0, 5 promile. Vždy mějte po ruce reflexní vestu, lékárničku a platné doklady o vozidle. Jen tak si se dopravíte k vilám u moře v Itálii bez komplikací!

Dovolená v Itálii

Už nepřemýšlejte kam na dovolenou v Itálii!

Získejte přepychové ubytování v Itálii a prozkoumejte nejslavnější perly architektury, přírody a oddejte se rekreaci na božských plážích Bibione, Riccione, Rimini, Sardinie, Gargana či Puglie. Za návštěvu stojí Koloseum, Forum Romanum, Andělský hrad Říma a bazilika sv. Petra ve Vatikánu. Vaše kroky vás povedou do Florencie, kde se setkáte se sochou krále Davida od Michelangela a také za šikmou věží v Pise.

V Benátkách se projedete gondolou a úžasem pokleknete před chrámem sv. Marka a Dóžecím palácem. Milano uhrane gotickou katedrálou s freskou Poslední večeře od Leonarda da Vinciho. Dolomity, Lago di Garda, sopka Vesuv, soustava vodopádů Cascate di Saent, hora Monte Baldo, Liparské ostrovy, patří k jasným turistickým cílům. Rezervujte si rekreační domy v Itálii od NOVASOL a jako suvenýr si dovezte unikátní benátské sklo, olivový olej, značkové víno či stříbrné šperky.

Dovolená v Itálii

 

Kde se nacházejí rekreační domy v Itálii?

Rekreační domy NOVASOL najdete na celém území Itálie, především v blízkosti mořského pobřeží. V nabídce jsou rekreační domy u Jaderského moře, v Toskánsku, v Kalábrii, na Sicílii či na Sardinii.

Jaké mají rekreační domy v Itálii vybavení?

Všechny italské rekreační objekty NOVASOL slouží k běžnému obývání, disponují proto kompletním vybavením od pohodlných lůžek v ložnici přes zařízenou kuchyň až po sociální zařízení. Interiéry, použité materiály, nábytek či přístroje se samozřejmě liší v závislosti na stáří, velikosti, typu a cenové úrovni domu. Další rozdíly se objevují ve venkovním vybavení (zahrada, garáž, bazén, dětské hřiště atd.).

Kdy rezervovat dovolenou v rekreačním domě v Itálii?

Záleží na tom, ve kterém ročním období se do Itálie, která patří k nejpopulárnějším destinacím, chystáte. Největší zájem je o pobyty v průběhu letních prázdnin – pokud chcete mít největší výběr rekreačních objektů, neváhejte a objednávejte již na podzim předcházejícího roku.

Jak probíhá předání rekreačního domu v Itálii k užívání?

Ubytovací doklad uvádí, kdy se lze do rekreačního objektu v Itálii nastěhovat a kdy ho opustit. Není-li uvedeno jinak, je doba příjezdu od 16 do 20, odjezdu do 10 hodin. Klíč od objektu předává majitel (pověřená osoba) proti originálu ubytovacího dokladu. Při zpoždění musíte včas kontaktovat majitele, který může požadovat extra poplatek. Přijedete-li dříve, klíč dostanete až v dohodnutou dobu příjezdu. Někdy je nutné kvůli registraci předložit průkaz totožnosti (cestovní pas).