search

Ubytování Itálie

Zajistěte si pohodlné ubytování Itálie v pravý čas

Čarokrásná dovolená v Itálii

Kde jinde strávit zasloužený odpočinek než na romantické dovolené v Itálii? Nebesky krásná země je omývána Jaderským, Jónským, Tyrhénským a Ligurským mořem, což láká ke koupání, vodním sportům a lenošení na pláži. Moderně vybavené ubytování Itálie najdete poblíž dechberoucích klenotů architektury, půvabných divů přírody a božských pláží.

Máte spadeno na prázdninové skotačení v mořských vlnách, ochutnávku delikatesních vín, sportovní aktivity v Alpách, Apeninách či Dolomitech, poznání Říma, Milana, Benátek anebo toužíte spatřit sopky Vesuv, Etnu a Stromboli? Kdo se bojí divokých vln moře, může se vydat ke Gardskému a Trasimenskému jezeru. Jste romantické povahy a neodoláte renesanční Florencii? Líbí se vám relaxace na pobřeží na Bibione, Rimini? V každém případě vám padne Itálie díky luxusním CITY apartmánům v Benátkách do oka!

Dovolená v Itálii

Znáte prvotřídní pronájmy Itálie?

Mýty opředená země se dělí na 20 krajů a 110 provincií. Kalábrie osloví písečnými plážemi se skalnatými útesy a třemi národními parky. Apulie se rozkládá při Jaderském pobřeží, za návštěvu stojí krajské město Bari. Basilicata nabízí prohlídku starobylého města Matera, horská jezera. Emilia Romagna zahrnuje Boloňu, Parmu, Ravennu a Modenu. Friuli si zamilují lyžaři. Lazio upoutá Římem a národním parkem. V Ligurii si užijete vína a památek UNESCO. Cyklistika, pěší turistika a horolezectví, to je region Marche. Severoitalská jezera lákají koupáním, vodními sporty i wellness zážitky.

Sicílie připoutá sopkou Etna, přímořskými resorty a Liparskými ostrovy. V Toskánsku se seznámíte s uměním, vínem Chianti, Florencií, Arezzem a Sienou. Umbrií protéká řeka Tibera a leží zde Trasimenské jezero. Valle d´Aosta je spjata s alpskými masivy a národním parkem Gran Paradiso. Rekreační domy ve Venetu vás zavedou do Benátek a Verony a dopřejí pohodu na Gardském jezeře.

Dovolená v Itálii

Jaké jsou výhody v Itálii díky NOVASOL?

Už se nemůžete dočkat romantické dovolené v Itálii? Odpočiňte si na Via Francigena, poutní cestě z Canterbury do Říma a poznejte díky nabídce City of art šperky architektury, sochy, umělecká díla věhlasných měst. Rádi byste cestovali na dovolenou se psem? Sledujte nabídky letních domů v Itálii  přátelských k vašim domácím mazlíčkům označených PET či PET FRIENDLY. Pokud prahnete po rekreaci se psem, vložte do kolonky Domácí mazlíček ANO. Jste alergici anebo nemáte o pejsky na dovolené zájem? Vložte do vyhledávacího pole NE.

Dovolená v Itálii

Kam na dovolenou do Itálie?

Nejkrásnější letní rekreační domy Itálie jsou pečlivě rozprostřeny po celém území země. Otevřete se novým možnostem a objednejte si ubytování v San Gimignano s vlastním bazénem, venkovní terasou, zahradním nábytkem, internetem, satelitní televizí a zimní izolací. V okruhu 10 kilometrů se nachází golfové hřiště, tenisový kurt, jízdárna a termální lázně!

Patříte mezi milovníky lahodného vína? Sledujte označení Vinice v Itálii a spatříte výrobu tohoto delikatesního nápoje na vlastní oči. Určitě vás nadchne i tradiční ubytování Itálie na usedlosti, což voní romantikou a panenským prostředím. Právě zde si zakoupíte kvalitní vína, olivový olej a další domácí produkty. Toužíte si odpočinout od rychlosti velkoměst? Vsaďte na prázdniny v historických vesnicích, kde budete obklopeni vřelou atmosférou, zelenými kopci, vinicemi a panoramatickými výhledy na krajinu. Dokonalý tip pro rodiny s malými dětmi!

Dovolená v Itálii

Prázdninové domy Itálie vás nikdy nezklamou

Možná vás napadá, co dělat na dovolené v Itálii, když se stane nějaká nepříjemnost s pronájmem. Nebojte se. Pokud nezastihnete majitele či správce letního domu, kontaktujte servisní kancelář Siena na telefonním čísle 0039 041 251 6150. Italští specialisté vás přesměrují k rakouským kolegům, kteří vám rádi odpovědí vaše otázky. Další možností je oslovení hlavní servisní kanceláře v Dánsku na telefonním čísle 0045 97 97 57 57, a to vždy od pondělí do pátku a v neděli 09:00-19:00 a v sobotu 09:00-20:00. Jestliže více důvěřujete české pobočce, spojte se s ní od pondělí do neděle 09:00-20:00 telefonicky na čísle +420 222 311 715. Užijte si překrásný pobyt v Itálii a v případě jakýchkoliv nesrovnalostí se nás nebojte kontaktovat!

Dovolená v Itálii

Jak na zábavu ve dne v noci na dovolené v Itálii?

Tato země vyhledávaná kvůli nádherným plážím Itálie, právě zde se budete oddávat lenošení, opalování, koupání a vodním sportům. Určitě vás nezklame Monterosso al Mare La Spezia v Ligurii ani San Vito lo Capo na Sicílii, kde se každoročně v červenci koná festival kitování.

Romantiku zažijete na Vieste v Garganu a potápění na pláži Otranto v Puglii. Nechybí ani zábava jako diskotéky, noční bary, hudební akce a taneční večery. Neptunovy jeskyně vybízejí k prozkoumání. Potápěním láká podmořská jeskyně Nereo a děti si zadovádějí v Parku Divertimenti Le Bombarde na tobogánech. Chuť pravé dovolené poznáte na místních trzích, třeba Mercato Ballaro. Všechny generace osloví Scala dei Turchi neboli turecké schody u Agrigento. Ve Florencii vás uhrane červencový historický fotbal v kostýmech a Siena přitáhne historickými dostihy. Chalupy Itálie jsou v blízkosti zábavních parku, botanických zahrad, cyklistických tras a významných kulturních drahokamů.

Rekreační domy v Itálii

Kde hledat atraktivní pronájem Itálie?

Na dovolené v Itálii nesmíte minout četné památky UNESCO. Určitě vás svou krásou omámí skalní kresby ve Val Camonice, historické centrum Říma, Florencie, Benátek, Sieny, Neapole, Ravenny, San Gimignana, šikmá věž v Pise, ale i archeologické naleziště v Agrigentu a Pompejích, botanická zahrada v Padově, Amalfinské pobřeží, budovy královského domu Savoy v Turíně a poklady Vatikánu.

V Pise se podíváte na regaty velkých námořních republik, v Benátkách se zúčastníte historického karnevalu, ve Folignu spatříte rytířské zápasy v krojích ze 17. století, Verona vás upoutá letní operní sezónou a Perugia červencovým jazzovým festivalem. V Arezzu oceníte srpnový souboj střílení z kuší na saracénskou figuru. Náročné turisty uspokojí fotbalové zápasy, gastronomické festivaly, karnevaly, víkendy věnované umění, hudbě a kultuře v Itálii.

Rekreační domy v Itálii

Oddejte se pohodlí vil u moře Itálie s noblesou

Jste připraveni na jednu z největších prohlídek světového umění? Romantická dovolená v Itálii, to není jen lenošení na pláži! Zaměřte se na objevování památek umění nejrůznějších epoch lidstva. Vaše oko spatří římské, renesanční, barokní i futuristické éry. Věhlasné pozoruhodnosti jsou ukryty v Miláně, Benátkách, Florencii, Římě i Neapoli. Nejslavnější doba renesance je spjata se jmény Francesco Petrarca, Boccaccio, Leonardo da Vinci, Michelangelo a Botticelli.

Určitě jste slyšeli o hudebních velikánech Vivaldim a Verdim. Výlet do minulosti zaručí barevný karneval v Benátkách konající se 10 dní před popeleční středou. Zástupy tajemných masek, vynikající jídlo a pití, to je víkend v Itálii na jedničku! V této zemi si přijdou na své i milovníci skvělého jídla. Ochutnejte pizzu, více než 400 druhů těstovin, mořské plody, zeleninové pokrmy, polévku minestrone, risott, proscuitto, parmezán, ricottu, mozarellu, tiramisu, panna cottu, zmrzlinu, vína Chianti, Barbera a vše dolaďte espressem či cappuccinem.

Dovolená v Itálii

Vyrazte za levným ubytováním Itálie!

Díky útulným prázdninovým domům Itálie si přiblížíte přírodní divy. Na první pohled si zamilujete národní parky, jako jsou ostrov Gargano, Gran Paradiso, Alta Murgia s erozním kaňonem Gravina či sopku Vesuv. Severní blok země patří Alpám s nejvyšší horou Mont Blanc a severně spaříte 1000 kilometrů dlouhé Apeniny. Zde si přijdou na své nadšenci cykloturistiky, horolezectví, pěší turistiky i adrenalinových sportů.

Západní strana státu a Sicílie se pyšní písčitými a oblázkovými plážemi, jež jsou vhodné pro koupání, potápění, plavání i rybaření. Modrozelená voda a žlutý písek, to je Porto Nuovo u Lupetto v Apulii. Pláž se super jemným pískem zastupuje Rena Bianca u Santa Teresa Gallura. Lido al Sabione u San Vito Lo Capo na Sicílii značí bílý písek a modrou vodu. Majestátné duny a jemný písek najdete na Le Bombarde u Fertilia na Sardinii. Zlatavý písečný koberec a modré zbarvení vody, to je Biodola a Procchio na Elbě.

Dovolená v Itálii

Jak na cestování do Itálie autem?

Pro rekreační pobyt v Itálii vám postačí občanský průkaz či cestovní pas. Plánujete-li jízdu autem, zkontrolujte si řidičský průkaz a doklady k vozidlu s aktuálními informacemi. Nejvyšší povolená rychlost v obcích je 50 km/hod, na rychlostních komunikacích mimo obec dodržujte 110 km/hod, na státních silnicích pak 90 km/hod a na dálnicích 130 km/hod. Vždy dbejte na zapnuté bezpečnostní pásy a počítejte s platbou mýtného na některých úsecích dálnice.

Mnohé čerpací stanice mají od 12:00-15:00 zavřeno. I zde platí povinnost svítit i za dne a parkování je na okraji chodníků s modrým označením zpoplatněno. Žluté a černožluté zbarvení značí zákaz parkování. Hranice alkoholu je 0, 5 promile. Vždy mějte po ruce reflexní vestu, lékárničku a platné doklady o vozidle. Jen tak si se dopravíte k vilám u moře v Itálii bez komplikací!

Dovolená v Itálii

Už nepřemýšlejte kam na dovolenou v Itálii!

Získejte přepychové ubytování v Itálii a prozkoumejte nejslavnější perly architektury, přírody a oddejte se rekreaci na božských plážích Bibione, Riccione, Rimini, Sardinie, Gargana či Puglie. Za návštěvu stojí Koloseum, Forum Romanum, Andělský hrad Říma a bazilika sv. Petra ve Vatikánu. Vaše kroky vás povedou do Florencie, kde se setkáte se sochou krále Davida od Michelangela a také za šikmou věží v Pise.

V Benátkách se projedete gondolou a úžasem pokleknete před chrámem sv. Marka a Dóžecím palácem. Milano uhrane gotickou katedrálou s freskou Poslední večeře od Leonarda da Vinciho. Dolomity, Lago di Garda, sopka Vesuv, soustava vodopádů Cascate di Saent, hora Monte Baldo, Liparské ostrovy, patří k jasným turistickým cílům. Rezervujte si rekreační domy v Itálii od NOVASOL a jako suvenýr si dovezte unikátní benátské sklo, olivový olej, značkové víno či stříbrné šperky.

Dovolená v Itálii