search

Ubytování Abruzzo

Ubytování Abruzzo přináší chvilky vášně i poznání

Světově proslulý stát se pyšní velkolepými klenoty architektury a přírody. Jednou z mnoha destinací, která hraje do noty ubytování v Itálii, je obdivuhodný region Abruzzo. Ráj na zemi určený pro chvilky lenošení a turistické aktivity se nachází ve střední části republiky. Užijete si mořských vln, panoramatických výhledů z hor i sportovních činností. Region vyniká svými třemi národními parky a chráněnými krajinnými oblastmi. Turistický magnet představuje malá famózní oáza. Fenoménem je Národní park Abruzzo, Gran Sasso a Maiella. Zdejší podnebí je velmi rozmanité. Letní prázdninové okamžiky vynikají horkými dny, zatímco v zimě se může objevit i sníh. Ubytování Abruzzo splňuje požadavky rodinné rekreace celoročně.

Ubytování Abruzzo

Vzhůru do komfortních apartmánů!

Jen si představte putovní po masivech Apenin a koupání v teplém moři. Pokud toužíte po rekreačním domě poblíž jezera, je vaše přání předem splněno. Podnikněte výlety do majestátných hor, kde se rozléhají významná lyžařská střediska. V neposlední řadě relaxujte na pláži a nezapomeňte se oddat klenotům muzeí. Letní radovánky v Abruzzo uspokojí tajná očekávání. Nehleďte na roční období. Dovolená v tomto regionu splní požadavky na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Podlehněte historickým perlám, osvěžujícím mořským vlnám, adrenalinovým zážitkům, horským panoramatům a kulinářským specialitám v Abruzzo.

Dovolená v prázdninových domech Itálie? Trefa do černého!

Pokud si myslíte, že vám nabízí tento region jen rekreačními domy v Itálii, vůni moře a hor, jste na omylu! Připravte se na maximální dávku historie a pokladů architektury z různých dob. Zavítejte do L´Aquila anebo do Atri, právě zde pocítíte pravou náladu země. Duchem místní kultury budete očarováni ve městech Chieti, Teramo, Campli anebo Sulmona. Není nic snadnějšího, než si rezervovat rekreační byt v Itálii a nasávat plnými doušky místní atmosféru. Milovníci gurmánských specialit si přijdou rovněž na své. Těšte se na fantastické těstoviny, delikatesy z masa, houby a lanýže. Už se vám sbíhají sliny? Ještě pokračujeme chutnými sýry a sladkými pokrmy. Rozhodněte se pro dovolenou, která voní kulturou, sportem i pohodou.

Dovolená v Abruzzo