search

Ubytování v Apulii

Ubytování v Apulii má šmrnc

Už se nemůžete dočkat letních paprsků slunce? Naplánujte si ubytování v Itálii a zapomeňte na všechny strasti všedních dní. Zajistěte si ubytování v Apulii za nejvýhodnější ceny. S NOVASOL si vykouzlíte prázdninové pronájmy na míru jedna báseň. Sáhnete na vrchol svých možností a zažijete pravou italskou atmosféru. Proč právě rekreační domy v Apulii? Snadná odpověď. Ať už se rozhodnete pro ubytování v soukromí na venkově anebo ve městě, vždy se budete cítit jako v pohádce. Naplňte se tajemnou historií, kulturním životem, gastronomickými specialitami či nakupováním.

Ubytování v Apulii

Ochutnejte královsky vybavené apartmány

Lákají vás památky zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, dlouhé písečné pláže, hornaté vápencové útesy a olivové háje? Vydejte se do regionu Apulie a probádejte překrásné metropole i malebná městečka. Pokloníte se řecké, arabské, turecké i byzantské architektuře. Objednejte si rekreační domy v Itálii od května do října a nasávejte prazvláštní tempo zdejšího života. Kraj jihovýchodní Itálie, Apulie, vás potěší dvěma moři, Jaderským a Jónským. Nesmíte zapomenout na hlavní město a přístav Bari, které vás zcela uchvátí Starým městem s romantickými uličkami a katedrálou San Sabino. Kroky turistů vedou do Lecce, kde se nacházejí překrásné stavby ze zlatavého vápence. V Taranto spatříte impozantní Staré město s Aragonským hradem a katedrálu San Cataldo.

Dovolená v Apulii

Zamiřte do prázdninových domů Itálie

Hrad Castel del Monte a město Alberobello s domky postavenými ve stylu „trulli“ jsou zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Domy postavené bez malty, jen z opracovaných kamenů, mají kuželovité střechy ozdobené bílými znaky a stěny jsou olíčeny vápnem. Národní park Gargano, katedrály v Ostuni a Trani, vápencové jeskyně v Altamura anebo historické centrum Castellanety, vás přivedou do varu. Co ještě dělat v Apulii či v sousední Kampánii?

  • Možná vás osloví městská pláž v Bari, populární pláž mezi útesy Polignano a Mare anebo nekonečné dlouhé pláže s mírným vstupem do moře na poloostrově Gargano. S NOVASOL máte pestrou paletu možností!
  • Připravte se na velkou dávku energie.