Po stopách nezkrotné historie Apulie

Pobyt v Itálii

Toužíte po dovolené v Itálii, která je nabitá historickými poklady? Vydejte se do rekreačních domů Apulie a potěšte svého ducha i oči. Tato oblast vám učaruje hojným výskytem architektonických pamětihodností, přírodních krás, kulinářských dobrot i mořských rezervací. Nesmíme zapomenout na historické farmy, mlýny a kamenné chýše Trulli. Ponořte se do víru ojedinělé architektury, senzačního kulturního dědictví. Nebojte se, že přijdete o cenné koupání. Apulie patří k oblíbeným místům rodinné dovolené v Itálii. Děti se vyřádí v mořských vlnách a na plážích, dospělí si odpočinou mezi olivovými stromy. Sportovní nadšence potěší vodní aktivity, surfování, kite surf, windsurfing i potápění.

Dovolená v Apulii

Apartmány s moderním vybavením

Letní radovánky vás výborně naladí, ať už se rozhodnete pro lenošení na pláži, koupání či outdoorové činnosti, vždy budete naprosto uchváceni. Vyrazte s rodinnou pěšky či na kole po značených trasách, objevujte zábavu golfových hřišť, vesnických slavností a festivalů. Vyzkoušejte si romantickou jízdu na kole a nechte se unášet svobodou. Využijte jedinečnou nabídku rekreačních domů v Itálii , v Puglia, které se nacházejí jen kousek od moře. Jakmile se nabažíte radovánek ve vodě i na suchu, zavítejte za památkami zajímavých architektonických stylů incondibile a rinascimentalie. V Apulii se nadchnete hradem Castel del Monte, který patří mezi světové klenoty UNESCO. Tep historie čiří z baziliky, chrámů, věží i tajemných uliček.

Apartmány v Apulii

 

Vzhůru do rekreačních domů Itálie!

Postupujte od Porto Cesareo do Peschici, z Bari do Taranto, od Vieste do Brindisi, z Otranto na fantastické ostrovy Tremiti a rozpoutejte ve své duši famózní atmosféru. Zasvěťte svou dovolenou v Itálii relaxaci, vodním sportů, volnočasovým aktivitám i historickému poznání. Připravte se na ubytování v Itálii obklopené zelení, citrónovníky a olivovníky. Vyzkoušejte místní produkty, chléb Altamura, olivový olej, vína Aleatico, Primitivo di Manduria a Negroamaro. Prázdninové vily Itálie jsou pro vás připraveny na stříbrném podnosu. Vydejte se za pohodlím a nezapomenutelnými zážitky s rodinou anebo přáteli. Jistě vás potěší, že mnohé pronájmy povolují rekreaci se čtyřnohým mazlíčkem.

Rekreační domy v Apulii