Rekreační domy v Basilicata

Pláže jako z pohádky v regionu Basilicata

Dovolená a ubytování v Itálii

Hledáte ideální destinaci pro rodinnou dovolenou v Itálii? Nechte se inspirovat nabídkami NOVASOL! Rekreační domy v Itálii ,v Basilicata patří k nejvyhledávanějším zdrojům zábavy a odpočinku. Ptáte se proč? Dominují svou polohou mezi Kalábrií a Apulií. Rovněž nadchnou horami, kopci a svým umístěním mezi Tyrhénským a Jónským mořem. Poznejte dvě tváře regionu, Potenzu a Materu. Díky hornatému zjevu krajiny, který zabírá téměř polovinu země, si užijete turistické aktivity, horolezectví, jízdu na kole i pěší turistiku. Nejvyšší horou je Serra Dolcedorme měřící 2 267 m. Navštivte i oblast kolem jezera Pietra del Petrusillo a okolí vyhaslého kráteru Vuiture.

Neopakovatelnou atmosféru zažijete v apartmánech

Užívejte si výraznou krajinu kopců i hor a zdolejte nejvyšší vrcholy Apenin! Ponořte se do víru adrenalinových sportů, potápění a horolezectví. Koupání, rafting, kanoistiku a plachtění zajistí jezera Lake Monticchio, Lago Grande a Lago Piccolo. Dejte svému odpočinku nový rozměr a vydejte se za pohodlím prázdninových domů v Itálii. Toužíte po rekreaci u Tyrhénského a Jónského moře? Věřte, že se máte na co těšit. Oblast hor a skal vás upoutá křišťálově čistým mořem. Chvíle relaxace osvěží nakupování v Maratea. Toto úchvatné město leží na kopci. Počítejte s unikátním výhledem na hory a symbol města, sochu Ježíše Krista, která je třetím největším dílem své kategorie. Probádejte skalní jeskyně a objevte podvodní svět při šnorchlování.

Ubytování v soukromí Itálie za skvělé ceny!

Historickou minulost lokality nejlépe poznáte ve městě Matera ležícím na pobřeží Tyrhénského moře. Kamenné město právem patří od roku 1993 na listinu světových klenotů UNESCO. Proplétejte se domy starého města, skalními útvary a jeskynní sítí. Typickou atmosféru nasávejte při pobřeží Jónského moře ve městech Metaponto či Policoro. Metaponto zaujme chrámem Hery a Policoro národním muzeem Siritide. Jste překvapeni magnety zdejší oblasti? Po náročných aktivitách se s velkou radostí uvelebíte v prázdninových vilách v Itálii. Večer si vychutnáte místní neodolatelné pokrmy, těstoviny, jehněčí speciality, aromatická jídla kořeněná bylinami, calzone, salát lampaggioni na ciamotta. Na své si přijdou milovníci masitých i vegetariánských delikates.