Chaty a chalupy v Benátkách a okolí

Koupání a světové památky na dovolené v okolí Benátek

Ubytování v provincii Veneto, pobyt v Itálii

Jaké jsou vaše vyhlídky pro letošní rodinnou rekreaci? Toužíte po dovolené v Itálii, která by splnila požadavky všech členů rodiny? Vrhněte se do prázdninových domů Benátek a vykouzlete si ideální podmínky. Spolehněte se na odborníky pronájmů letních domů Evropy. NOVASOL, to je vaše záruka spokojené relaxace u moře, v horách, na venkově i v srdci velkých měst. Ještě nemáte jasno, kde se vydat letos na prázdninový odpočinek? Poznejte, Veneto, úžasný region, který se pyšní cennými poklady architektury, umění a přímořskými letovisky. Všechna krásná místa se nacházejí v okolí hlavního města oblasti, Benátek. Poznejte perly světového dědictví UNESCO a zavítejte do věhlasných přímořských resortů!

Konečně skvělé ceny rekreačních chat

Benátky se nacházejí v severovýchodní části Itálie při Jaderském moři a ústími řek Po a Piave. Zamilované páry i nadšence umění přitahují svými kanály. Největší z nich, Velký kanál, dělí město na dvě poloviny. Jsou tvořeny z ostrovů vytvářející lagunu. Nejznámějším dopravním prostředkem je gondola a v zápětí vodní autobusy. V Benátkách se koná světově populární karneval, jehož tradice zasahuje do roku 1800. Masky karnevalu jsou rozmanité, originální a pestrobarevné. Historickými klenoty jsou Dóžecí palác a Bazilika svatého Marka. Za povšimnutí stojí Most vzdechů, u něhož mohli spatřit vězni poslední záblesky benátského světla.

Vyzkoušejte pohodlí rekreačních chat Itálie

Okolí města je obklopeno atraktivními přímořskými resorty, Jesolo, Caorle, Bibione, Chioggia. Právě zde se skvěle uvolníte na písečných plážích Jadranu a ochutnáte všechny atrakce Benátska. Populární letoviska jsou zasazena do překrásné přírody, nabízejí luxus, pohodlí, dosažitelnost historických cílů, kulturní programy a pohostinnost. Podívejte se také do dalších nádherných měst. Nezapomeňte navštívit Padovu, která je světoznámá svou univerzitou, chrámem svatého Antonína a kaplí. Město Romea a Julie, Verona a knížecí město Ferrara vás osloví autentickou atmosférou a hodnotnými pozoruhodnostmi. Také ubytování v soukromí Itálie na venkově vás plně uspokojí. Stačí si jen vybrat z mnoha pronájmů NOVASOL!