Ubytování v Benátkách a okolí

Úchvatná dovolená? Jedině v Benátkách!

Prázdninové domy v Itálii

Už se nemůžete dočkat na slunečné prázdninové dny? Jaké máte plány? Myslíte na rekreaci v Evropě? Což takhle dovolená v Itálii? Podívejte se na nabídky pronájmů letních domů NOVASOL a najděte pro svou rodinu ideální lokalitu. Dejte šanci ubytování v soukromí Benátek a počítejte s nezapomenutelnými zážitky. Myslíte si, že Benátky symbolizují jen pokladnici světového dědictví UNESCO? Jste na omylu. Okolí města je velmi rozmanité. Těšte se na kilometry písečných pláží, romantické laguny, přírodní divy a také Dolomity. Pronajměte si venkovská sídla s bazénem anebo dokonalý apartmán u Jaderského moře. Vždy budete nablízku věhlasným památkám země.

V rekreačních chatách si skutečně odpočinete

Pobyt v provincii Veneto, dovolená v Itálii

Region Veneto, patří k nejoblíbenějším oblastem Itálie. Poskytuje dostupnost k Jaderskému moři a hojný výskyt magnetů historie. Rodiny s malými dětmi a vyznavači lenošení u moře vyhledávají přímořská letoviska, Bibione, Caorle, Chioggia a Jesolo. V Caorle, které je nazýváno malými Benátkami, se nachází románská katedrála, cylindrická zvonice a přírodní útes otesaný umělci světa. Perlou mezi všemi atrakcemi, které předčí i koupání v moři a sladké nic nedělání, jsou sladké Benátky. Jedno z nejromantičtějších míst světa se pyšní pozoruhodnostmi zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO, kanály, mosty, kostely a paláci. Každý návštěvník by se měl projet gondolou a ochutnat tak pravou vůni tohoto města.

Pohodlí prázdninových domů Itálie

Cestujete s dětmi a chcete jim zajistit parádní zábavu? Vyrazte do Gargalandu, zábavního parku ležícího na břehu jezera Lago di Garda. Čeká na vás velká spousta atrakcí! V zoologické zahradě Punta Verde ve městě Lignano vás překvapí aqvapark a zábavní park Gulliverlandia. Podívejte se také do Padovy a obdivujte baziliku svatého Antonína, Palazzo della Ragione a Piazza dei Signori. Severovýchodním směrem od Benátek leží ostrovy propojené mosty nazývající se Murano, naplánujte si jednodenní výlet! Máte rádi plachtění, windsurfing, horolezectví a cyklistiku? Vydejte se k Lago di Garda, které je blízko moře i Dolomit. Ukořistěte nejlepší ceny luxusních vil Itálie a prožijte dovolenou na míru svých požadavků! S NOVASOL se vám otevírá svět splněných snů!