Chaty a chalupy v provincii Veneto

Provincie Veneto? Nejkrásnější zážitky z dovolené!

Prázdninové domy v Itálii

Prahnete po dovolené v Itálii? Zbožňujete koupání v moři, všudypřítomný dech historie, prastaré umění a přírodní klenoty jako na dlani? Rezervujte si, prázdninové domy Veneto a máte po starostech! Díky NOVASOL se budete cítit jako v bavlnce. Mnohé pronájmy jsou situovány blízko turistických letovisek. Snad nikdo není na pochybách, že je právě Itálie nejžhavějším místem pro strávení rodinné dovolené, poznávacího zájezdu, líbánek anebo rodinné rekreace. Vydejte se po stopách pestré historie, věnujte se vodním sportům, koupání, lenošení na pláži, romantickým procházkám křivolakými uličkami a nakonec zakotvěte ve stylové restauraci u sklenky vína.

Vzhůru za luxusem apartmánů!

Dovolená a ubytování v Itálii

Při výběru dovolené v Itálii myslete na Benátsko, které sousedí s Emilií-Romagnou, Lombardií, Trentino-Alto Adige, Rakouskem, Friuli-Venezia Giulia a samozřejmě jadranským mořem. Kde jinde byste našli ideální možnosti prázdninové rekreace? Přidejte ke všemu pohodlí a vybavenost letních domů s úžasným výhledem na moře či hory a jste jako v pohádce! V regionu Veneto, naleznete všemocnou řeku Pád, Jaderské moře, Pádskou nížinu, Dolomity a Karnské Alpy. Počítejte tedy s celoroční rekreací! Centrem všeho dění jsou ovšem slavné Benátky, překrásná Verona a nádherná Vincenza. Tato města jsou natolik vzácná, že byla zapsána na seznam světového dědictví UNESCO.

Vynikající ceny letních domů Itálie!

Labyrint památek a kanálů, to jsou Benátky vyhledávané turisty z celého světa. Ostrovní město ležící v Benátské laguně láká zamilované páry, umělce i výletníky lačnící po historii. Největší chloubou města je Bazilika svatého Marka a Dóžecí palác. Unikátní poklady architektury a božskou atmosféru nabízí také Padova, Treviso, Belluno či Lazise. Pokud se nespokojíte s osvěžující koupelí v bazénu, která náleží k luxusním vilám Itálie, vyrazte do přímořských letovisek. Bibione, Caorle, Cavallino, Jesolo, Chioggia Sottomarina anebo Lido di Venezia vás naplní blahem a slunečními paprsky. Počítejte s rozlehlými plážemi, útulnými restauracemi a bujarým nočním životem! Nečekejte na poslední chvíli a rezervujte si příjemné pronájmy od NOVASOL právě teď!