search

Ubytování Rosolina

Ubytování Rosolina Mare

Co vás jako první napadne, že si vybavíte ubytování Benátsko? No jistě, čisté moře, nekonečně dlouhé pláže, žhavé slunce, romantika ve dvou a oslnivý noční život. Díky NOVASOL můžete mít všechna lákadla po ruce. Rozhodněte se pro ubytování Rosolina Mare. Velkolepý resort vás ohromí svou prázdninovou atmosférou.

Ubytování Rosolina

Procházejte se po plážích a pozorujte západy slunce. Večer se oddejte relaxaci na terase, kde si vychutnáte osvěžující koktail. Vybírejte z pestré nabídky pronájmů NOVASOL a ukotvěte ve sladké Itálii. Myslíte si, že existují krásnější místa než je Rosolina Mare? Jakmile vstoupíte do komfortu letoviska, ihned změníte názor. Ohromí vás dosažitelnost drahokamů architektury a nádhera Jadranu.

Získejte nejlepší ceny rekreačních chat

Už jste slyšeli o exotickém městečku, které je od Benátek vzdálené pouhých 75 kilometrů? Rosolinu Mare najdete v provincii Rovigo, v regionu Veneto. Nejbližšími městy jsou Chioggia, Loreo a Porto Viro. Městečko zahalené do piniových lesů vás zláká plážemi se zlatavým pískem a mírným vstupem do moře. Pláže jsou velmi dlouhé až 8, 5 kilometrů.

Milujete procházky? V tom případě propadnete promenádě kolem pláže, kde jsou situovány obchody, kavárny a restaurace. Rosolina Mare leží v přírodním parku Delta Pádu. Setkáte se s jedinečnými druhy fauny a flóry. Pobřežní botanická zahrada Porto Caleri osloví nadšence přírodních krás všech věkových generací.

Zakotvěte v komfortním ubytování Rosolina

Toto letovisko si oblíbili rodiny s malými dětmi a starší turisté, slibuje pozvolný vstup do moře. Jemný písek, sociální zařízení, restaurace a bary, to vás jistě vřele navnadí. Noční život patří večírkům na pláži, diskotékám, koncertům a tanečním večerům. Dovolená ve zdejší krajině hraje do noty všem pohody chtivým turistům!

Prohlédněte si cenově zajímavé ubytování Itálie a vstupte do pohádkového ráje. Těšte se na vybavené apartmány a rekreační chaty, které překonají vaše představy. Pokud vás omrzí lenošení na pláži, navštivte velkolepé Benátky anebo Padovu či Ferraru. Provincie Rovigno vás vřele uvítá. Pokud nemáte námitky, oddejte se impozantní dovolené!