Ubytování v provincii Veneto

Dovolená v regionu Veneto, vás zavede do ráje!

Prázdninové domy v Itálii

Dovolená a pobyt v provincii Veneto

Toužíte po fantastické dovolené v Itálii a nemáte zrovna skromné nároky. Podívejte se, na rozmanitou nabídku rekreačních domů Veneto a padnete blahem! Kde jinde se oddávat sladkému lenošení u moře, opalovat se a skotačit s dětmi v mořských vlnách než v půvabné oblasti zasycené cennými poklady architektury. Království dovolených, to je dechberoucí Benátsko, které vykouzlí úsměv na tváři všem členů rodiny. Díky svému přístupu k Jaderskému moři zaujme především nejmenší výletníky. Propadněte krásám Benátek a dopřejte si velkou dávku romantiky a zamilovanosti. Ať už vybíráte svatební cestu, poznávací dovolenou anebo rodinnou rekreaci, zde máte vždy zelenou!

V útulných apartmánech se budete cítit skvěle!

Vložte své sny do regionu Veneta, oblasti severovýchodní Itálie. Na jihu sousedí s Emilií-Romagnou, na západě s Lombardií, na severu s Trentino-Alto a Rakouskem. Východním sousedy jsou Fruili-Venezia a Jadran. V regionu bydlí na 5 milionů obyvatel a dělí se na 7 ojedinělých provincií. Nejvýznamnějšími jsou Benátky a Janov. Domluvíte se zde italsky a benátsky. V období Říma byla krajina osídlena indoevropskými Venety, dále zde žili Etruskové, Řekové a Germáni. Veneta leží severně od řeky Pád ústící do Jaderského moře. Sever oblasti je hornatý s Dolomity a Karnskými Alpami. Jižní cípe země je spíše rovinatý. Nejvyšším vrcholem je Marmoland a nejvýznamnější řekou Pád.

Konečně výborné ceny rekreačních chat Itálie

V ostrovním městě, Benátkách, se nabažíte četných kanálů. Největším je Canal grande. Náměstí svatého Marka dominuje bazilikou svatého Marka a Dóžecím palácem. Verona oslní římskou arénou, Castel Vecchio, Basilica di San Zeno Maggiore, dómem a kostelem Chiesa di Santa Anastasia. Města jsou zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. V záplavě historických magnetů pokračujte do Padovy, jednoho z nejstarších univerzitních měst a do Vincenzy, jejíž památky náleží pod ochranu UNESCO. Nenechte si ujít klenoty Treviso, Belluno, Asolo, Este či Cittadella. Rekreační domy Itálie se nacházejí ve známých přímořských letoviscích Bibione, Caorle, Jesolo či Rosolina Mare. Už na nic nečekejte a využijte lákavých nabídek pronájmů NOVASOL!