search
C
| Editor
(First published: )

Dovolená v Benátkách/Venezia

Ubytování v provincii Veneto, pobyt v Itálii

Benátky: kvalitní ubytování v apartmánech

Za jedno z nejkrásnějších měst na světě jsou právem považované italské Benátky (Venezia) a pronajmete-li si některý z našich kompletně zařízených a vybavených rekreačních domů v Benátkách, v Benátkách, budete mít tu nejlepší příležitost poznat Benátky tak, jako byste zde opravdu žili! A můžete klidně přijet jen na několik dní. Benátky se zčásti rozkládají na mělké laguně (historické centrum) a zčásti na rozsáhlém pevném břehu.

Romantická dovolená a ubytování v Itálii

Dříve mocné obchodní město je dnes především centrem kultury a společenského života, od roku 1987 také pod ochranou UNESCO. Asi každý již někdy slyšel o Benátském filmovém festivalu nebo Biennale di Venezia, přehlídce současného výtvarného umění. Rekreační domy v Benátkách a okolí vám dodají energii! Slavný kanál Canal Grande měří asi 4 km a spojuje hlavní nádraží se známým náměstím sv. Marka. Jedním z nejkrásnějších mostů v Benátkách je Ponte di Rialto, který si můžete prohlédnout při plavbě na tradiční gondole. Tvář Benátek je zrcadlem umění a kultury sahající od hlavního benátského kostela San Marco z 10. století přes renesanční dóžecí paláce až po sochy a artefakty moderního umění.

Okolí Benátek

Nechte se přitáhnout jedinečnou atmosférou Benátek, můžete obdivovat domy v Burano, které se jako pestré perly na provázku seřadily kolem hlavní silnice, nebo se nechat inspirovat historickým šarmem ve starých uličkách Trevisa. Rekreační domy v Itálii vám padnou do noty! O něco západněji se nachází zlaté město Vicenza, zatímco městečko Bassano del Grappa, kde se nevyrábí pouze proslulá grappa, leží na severu regionu. K dostání je zde také vynikající med a žádané hříbky Portobello.