Rekreační domy v Benátkách a okolí

Ubytování v provincii Veneto, pobyt v Itálii

Romantická dovolená v Benátkách

Rekreační domy a ubytování v Itálii

Plánujete svatební cestu, romantický prodloužený víkend anebo pobyt za kulturou? Vsaďte na rekreační domy Benátek. Vložte své fantazie a touhy do rukou odborníků na pronájmy Evropy NOVASOL a vykouzlete si nezapomenutelnou dovolenou v Itálii. Chcete ochutnat magii památek zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO? Tak už na nic nečekejte! Rozhodněte se po úžasnou rekreaci v Benátkách, které vás svými drahokamy dostanou na kolena. Připravte se na velkolepou přehlídku cenné architektury a maximální dávku romantiky. Jakmile spatříte úchvatné město, už nebude pochybovat o tom, že patří k nejkrásnějším na zemi. Toulejte se tajemnými uličkami, proplouvejte na gondole kanály a relaxujte v příjemných kavárničkách.

Podlehněte kouzlu komfortních rekreačních vil

Přepychové město leží v severoitalské oblasti Benátsko. Jeho historické srdce se rozkládá na ostrovech v mělké laguně. Část města leží na rozlehlém břehu. Námořní a obchodní kolos je žhavým turistickým cílem. Kanály, mosty, kostely a půvabná náměstí vás svou krásou doženou k šílenství. Od roku 1932 se zde koná nejstarší filmový festival. Kulturní a historické dědictví, to jsou Benátky. Bazilika svatého Marka a Dóžecí palác patří k dominantám města. Gotické kostely Santa Maria dei Frari a Santi Giovanni e Paolo mají své nevšední kouzlo. Bibliotheca Marciana a kostel San Giorgio Maggiore jsou přehlídkou renesančních budov. Barokní kostel Santa Maria delle Salute je ukázkou mistrovského baroka.

V moderních apartmánech se naplníte blahem

Navštivte věhlasnou Galleria dell´Accademia, sbírku benátského umění a galerii moderního umění Peggy Gugenheimové. K Benátkám patří projížďka v gondolách, kterou nesmíte vynechat. Tato tradice zde panuje již od 11. století. Patronem gondoliérů je světec Jan Nepomucký, který má svou sochu u kostela svatého Jeremiáše. Věhlasné město je rodištěm mnoha umělců, Tiziana, Tintoretta, Paula Veronese, Carla Goldoniho či italského herce Terence Hilla. Benátky leží na 117 ostrovech a jsou spojeny 435 mosty. Není to fantastické? Zažijte romantiku při pozorování západu slunce nad lagunou a večer se oddejte zaslouženému odpočinku v letních domech Itálie!