Rekreační domy v provincii Veneto

Prázdninové domy a ubytování v Itálii

Báječná dovolená v regionu Veneto

Prázdninové domy v Itálii

Díky NOVASOL si můžete rezervovat příjemné ubytování v soukromí v mnoha evropských zemích. Tak už na nic nečekejte! Jak snoubit relaxaci u moře a návštěvu historických drahokamů? Objednejte si rekreační domy Mestre a máte vyhráno! Dejte šanci dovolené v Itálii a máte před sebou zábavné dny naplněné sluncem. Letní radovánky patří koupání v moři, vodním sportům, romantickým vyjížďkám lodí, gurmánským zážitkům a bohatému nočnímu životu. S NOVASOL odhalíte všechny taje dovolené v Itálii. Probudíte v sobě touhu poznávat, sportovat i relaxovat. Prázdninové chaty s bazénem a saunou se postarají o luxus, který si vaše tělo žádá!

Moderně vybavené apartmány vás ohromí!

Zakousněte se, do přepychu malebného města Mestre ležícího v regionu Veneto. Tento skvost se nachází v severní části Itálie a je úžasným výchozím bodem pro poznání impozantních Benátek. Učaruje vás levné spojení vlakem i autobusem ve dne v noci. Pokud máte chuť poznat nejromantičtější město země, máte k tomu jedinečnou příležitost. V Mestre najdete botanickou zahradu Locatelli, která pojímá léčivé byliny, stromy a keře, okrasné rostliny, ovoce a zeleninu benátské oblasti. Město se pyšní pěknými historickými perlami, Duomo svatého Vavřince ze 17. století, Palazzo da Re, Palazzo podestarile a Provvedaria. Za povšimnutí stojí strážná věž z roku 1108.

Uchylte se do komfortních apartmánů Itálie

Pokud milujete nakupování za přitažlivé ceny, budete nadšeni. I když má Mestre pár perel architektury, je proslulé svým spojením s Benátkami díky Mostu Svobody. Historické srdce Benátek leží na mělké laguně. V dávných dobách bylo město významným námořním a obchodním bodem. Dnes ho zbožňují milovníci umění, kultury a zamilovaní. Není divu, že jsou Benátky od roku 1987 zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Město je proslulé svými kanály a mosty. Bazilika svatého Marka, Dóžecí palác, Santa Maria dei Frari či Bibliotheca Marciana patří k největším lákadlům architektury. Podívejte se do božských Benátek a projeďte se na gondole. Rezervujte si letní domy Itálie a splňte si pradávný sen!