search

Ubytování Emilia Romagna

Ubytování Emilia Romagna ukrývá skutečné perly

Jižně od nejdelší italské řeky Pádu, severně od působivého hřebenu Apenin a západně od rušného pobřeží Jadranu rozkládá se magický kraj Emilia Romagna. V rámci možností ubytování v Itálii poskytuje pestrou škálu možností, vyšperkovanou atrakcemi a zajímavými místy k navštívení. Ubytování Emilia Romagna rozhodně představuje region, který stojí za to navštívit. Dosahuje rozlohy přes 22 tisíc kilometrů čtverečních, žije v něm zhruba 4,5 miliónu obyvatel a jeho metropolí je Boloňa (Bologna).

Ubytování Emilia Romagna

Emilia Romagna nabízí velkolepé scenérie. Moře a hory jsou protagonisty této oblasti. Pro milovníky relaxu a zábavy na jadranské riviéře je toto místo naprosto ideální. Navštivte Rimini, Riccione, Cattolica, Milano, Marritima nebo si užijte Apeniny a jejich vrcholy jako je Fumaiolo nebo Cimone. Dovolená Itálie v regionu Emilia Romagna pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem. Emilia Romagna je také součástí Via Francigena, kterou známe jako franckou pouť. Rekreační dům v Emilia Romagna v regionu Emilia Romagna je to pravé ubytování Itálie.

Aktivity během ubytování Emilia Romagna

Vyznavači lázní a koupelí mohou navštívit Salsomaggiore a Bagno di Romagna. V parcích, horách a přírodních rezervací můžete chodit na pěší túry, užívat si jízdu na kajaku, jezdit na horských kolech nebo si vyrazit na projížďky na koni či si vybrat z dalších dobrodružných sportů. Rekreační domy v Emilia Romagna vám dodají energii! Města: Města umění Boloňa, Parma, Piacenza, Modena a Ravenna, která je díky svým slavným mozaikám i na seznamu světového dědictví UNESCO. Všechna tato místa nabízí k vidění skvostné památky a atrakce. Navštivte boloňskou věž Asinelli, hrad Estense v městečku Ferrara a mnoho dalších úžasných historických míst. Kuchyně: Emilia Romagna je známá svou vynikající kuchyní plnou autentických chutí, které se liší od lokací - od venkova až po mořská letoviska a vesničky. Typické pokrmy, ingredience a antické tradice přinášejí na stůl Tortellino, piadinu (chléb podobný pitě), parmskou šunku, balsamicový ocet a sýr parmezán.