Chaty a chalupy v Emilia Romagna

Dovolená Emilia-Romagna vás uvede do ráje

Ubytování a pobyt v Itálii

Jste rozhodnuti podniknout dovolenou do Itálie, ale stále hledáte ideální lokalitu? Prohlédněte si nevšední nabídky NOVASOL a budete mít ihned jasno. Třešničkou na dortu oblastí jižního evropského státu je region a jeho rekreační domy Emilia-Romagna. Přímořské lokality jsou žhavým tipem pro rodinnou rekreaci u moře a historická centra měst opojí milovníky kultury. Nejbohatší region Itálie ležící na severu země vás zláká dostupností k Jaderskému moři, řekou Pád i Apeninami. Jaderské moře poslouží ke koupání a vodním sportům. Podél řeky Pád se nacházejí četné zemědělské oblasti i přírodní rezervace, v Apeninách kvete alpinismus a horolezectví. Dejte přednost lokalitě, kde to opravu žije!

Apartmány vám padnou ihned do noty

Nesmíme zapomenout na sílu historie, která se ozývá ze všech stran. Červená Bologna vás přivítá svými věžemi, oblouky, oranžovými a červenými budovami, kostely a chrámy. Univerzitní město zaujme svými kulinářskými díly, sýry, pokrmy z vepřového masa, šunkou proscuitto, mortadellou, těstovinami tortellini, lasagne a tagliatelle. Nutno podotknout, že boloňské špagety nemají s tímto městem nic společného! V Bologne se soustředí nejznámější automobilové společnosti světa, Ducati, Lamborghini, Malaguti a Maserati. Starověká univerzita se pyšní proslulými studenty, své umění zde započali Dante Alighieri, Francesco Petrarca, Mikuláš Koperník anebo Tomáš Becket. Pravým symbolem města jsou dvě překrásné věže, Asinelli a šikmá Garisenda. Emilia-Romagna patří mezi klenoty historie a architektury.

Hurá do rekreačních vil Itálie!

Turisté prahnoucí po radovánkách v moři, kapce historie a nočním životu si přijdou na své v Rimini, v jednom z největších přímořských letovisek Evropy. V srdci města obdivujte perly renesance i antiky. Fenomenálním magnetem je římský most a náměstí, Augustova brána, dechberoucí pláže, festivaly i rodák Federico Fellini. Běžte po stopách hvězdných osobností i tradic! Nechte se unášet pohodlím prázdninových bytů Itálie a zažehněte ve svém srdci nejkrásnější vzpomínku. Věnujte se turistice, vodním sportům, jízdě na koni, koupání, ochutnávce místních pokrmů, prohlídce muzeí a večer se uvelebte na terase svého apartmánu se sklenkou delikatesního vína v ruce.