Rekreační domy v Emilia Romagna

Vzhůru za pozoruhodnostmi Emilia-Romagna

Ubytování v Itálii

Prahnete po geniálním nápadu o dovolené v Emilia Romagna? Nechcete kupovat zajíce v pytli? Dopřejte si soukromí, sportovní vyžití, koupání, vodní sporty a kulinářské dovednosti, které se vám nabízejí v docházkové vzdálenosti rekreačních domů v Itálii. Potěšte se antickými perlami, přírodními scenériemi a nevyzpytatelným tempem proslulého evropského státu. Půvabná oblast leží v severní části země. Na východní straně je omývána Jaderským mořem, na severu řekou Pád a jižně se tyčí Apeniny. Co více si můžete přát? Na dosah ruky máte senzační podmínky pro letní dovolenou v Itálii s velkou dávkou poznání i sportovních aktivit. Nezapomeňte na návštěvu hlavního města regionu, Bologna.

Zaostřete na cenově zajímavé apartmány

Lokalitu s mnoha zajímavostmi tvoří zejména roviny, nížiny a pohoří. Turisté se soustřeďují u přímořských oblastí Rimini, Lido di Spina, Cesenatico, Bellaria, Cattolica anebo Milano Marittima. Nejatraktivnějším letoviskem pobřeží je bez pochyby Rimini. Rekreační domy v Itálii vám dodají energii! Zaujímá post největšího resortu Itálie a také celé Evropy. Uchvacuje svými plážemi a poklady římských dob i renesance. Perlou Emilia-Romagna je Bologna se svými věžemi a červenými domy. Střed města ohromí červenými a oranžovými stavbami a romantickými podloubími. Univerzitní město uhrane svými náměstími, kde leží památky vystavěné v různých dobách. Mezi vyhledávané turistické cíle patří také Ravenna, Modena, Ferrara anebo Parma.

Ubytování v soukromí Itálie? Záruka super dovolené!

Zasněte se při odpočinku na pláži, vyzkoušejte rozmanité vodní sporty, jízdu na koni anebo si dejte do těla na túrách. Jen tak poznáte úžasné národní parky a přírodní rezervace. S apartmány v v Emilia Romagna jste těmto atrakcím nablízku! V regionálním parku Pádu delta Emilia Romagna se setkáte s biologickými divy kvetoucích rostlina a cenných živočichů. Skvělým tipem na výlet je San Marino, které je rychle dosažitelné. Objevte krásy regionu, který inspiroval ke svým mistrovským dílům Verdiho anebo Toscaniho. Projděte síť turistických stezek kolem města Parma a budete uchváceni starobylými vesnicemi, hrady, kostely i jezery. Vybírejte z báječných nabídek vil u moře Itálie od NOVASOL a zajistěte si tak svou rodinnou dovolenou včas.