Ubytování v Emilia Romagna

Emilia-Romagna, záruka světové dovolené

Pobyt v Itálii

Zaostřete na excelentní nabídky rekreačních domů Emilia-Romagna. Právě v tomto regionu se snoubí neodolatelná atmosféra dovolené v Emilia Romagna. Spojení historických pokladů, přírodních scenérií a turisticky úchvatných přímořských oblastí nabízí perfektní podmínky pro prázdninovou rekreaci. Ponořte se do víru nejbohatšího evropského regionu, který svou proslulost našel v zemědělství, automobilismu a elektrotechniky. Jistě vás nadchnou vinařské oblasti, kde se vyrábějí světoznámé značky vína Lambrusco, Sangiovese anebo Pignoletto. Podél Pádské nížiny se chová dobytek a pěstuje kvalitní ovoce a zelenina. Kolem historické silnice Via Emilia je situován podnik Barilla. V těchto končinách mají své sídlo automobilové giganty Ferrari, Ducati, Lamborghini anebo Maserati Pagani.

Emilia-Romagna - záruka světové dovolené

Zaostřete na excelentní nabídky rekreačních domů Emilia-Romagna. Právě v tomto regionu se snoubí neodolatelná atmosféra dovolené v Itálii. Spojení historických pokladů, přírodních scenérií a turisticky úchvatných přímořských oblastí nabízí perfektní podmínky pro prázdninovou rekreaci. Ponořte se do víru nejbohatšího evropského regionu, který svou proslulost našel v zemědělství, automobilismu a elektrotechniky. Jistě vás nadchnou vinařské oblasti, kde se vyrábějí světoznámé značky vína Lambrusco, Sangiovese anebo Pignoletto. Podél Pádské nížiny se chová dobytek a pěstuje kvalitní ovoce a zelenina. Kolem historické silnice Via Emilia je situován podnik Barilla. V těchto končinách mají své sídlo automobilové giganty Ferrari, Ducati, Lamborghini anebo Maserati Pagani.

Objevte kouzlo prázdninových bytů

Klíčovými turistickými resorty jsou přímořská letoviska Jaderského moře, Rimini, Riccione, Portoverde anebo Cattolica. Za kulturou a památkami se s radostí vrhněte do měst Bologna, Ravenna, Parma či Modena. Rekreační domy v Itálii vám dodají energii! Těšte se na výbornou dopravní dostupnost, hojný výskyt rekreačních domů s výhledem na moře, gurmánské speciality i sportovní aktivity. Klenotem oblasti Emilia-Romagna je přímořské město Rimini, které je rájem letních dovolených. Jakmile vás omrzí radovánky u moře, vydejte se k Piazza Tre Martini. Oblouk z bílého mramoru byl vystavěn roku 27 před Kristem. Unikátem nábřeží je kouzelný Grand Hotel, který se stal dějištěm filmů režiséra Felliniho. Tento hotel si oblíbily herečky Sofia Lorenová či Brigitte Bardotová.