search

Ubytování v Kalábrii

Ubytování v Kalábrii, spojení moře, hor a tradice

Kalábrie je prstem na botě a její půvabné pobřeží lemuje Tyrhénské a Jónské moře. Moře, pláže, pobřeží, klima, pevnina, barvy a vůně regionu dělají z ubytování v Kalábrii tak výjimečnou a fascinující turistickou destinací. Milovníci přírody budou nadšeni ze všech divů, které region naskýtá. Dovolená Kalábrie ve městě Capo Vaticano v rekreačním domě je to pravé ubytování v Itálii!

Ubytování v Kalábrii

Rozloha Kalábrie přesahuje 15 tisíc kilometrů čtverečních a žijí v ní zhruba 2 milióny lidí. V původní metropoli Reggio di Calabria v Messinské úžině dosud sídlí místní zastupitelstvo, současné hlavní město Catanzaro překvapuje nevídanou polohou kolem strmých horských údolí.

Aktivity během ubytování v Kalábrii

V Kalábrii lze podnikat mnoho věcí. U moře se můžete potápět nebo provozovat windsurfing a na pevnině se můžete vydat na orientační běh, procházky nebo dlouhé pěší tpry doo národních parků jako je Park della Sila, Park delle Serre a další. Nezapomeňte že pláže a necelých 1.300 km pobřeží vybízí k opalování a plavání na skutečně božských místech. Prázdninové domy v Itálii vám padnou do noty!

Města Kalábrie

Města v regionu Kalábrie přitahují návštěvníky především svými uměleckými atrakcemi jako je Bronzi di Riace v Národním muzeu v Reggio Calabria, archeologické muzeum ve Vibo Valentia. V jiných městech jsou navíc antické vesnice známé pro svou jedinešnost a krásu jako Altomonte, ale i středověké vesnice jako je třeba Diamond známá svým krásný výhledem do regionu. Rekreační domy v Itálii mají svůj nezaměnitelný styl!

Lahodná kalábrijská kuchyně

Místní kuchyně je plná pokrmů a ingrediencí typických pro Kalábrii. Vychutnejte si klasickou bruschettu s N'duja (jedná se o paštiku z vepřového masa s tučnější slaninou a paprikovým kořením) nebo sardinkami, rybou nebo dalsimi druhy paštik, které sahají do dávné historie a servírují se s ingrediencemi jako je chilli, cibulí z města Tropea nebo místním vynikajícím olivovým olejem. Pronajměte si prázdninové domy v Itálii a získejte unikátní možnost relaxace.