Rekreační domy v Amalfi

Prázdniny v objetí přírody a památek Amalfi Coast

Ubytování v Kampánii, pobyt v Itálii

Získejte s NOVASOL nejvýhodnější ceny rekreačních domů Amalfi Coast. Podlehněte divukrásné atmosféře písečných pláží, horkého slunce, nedostižných památek antiky i starověku, sportovním aktivitám a zajímavým festivalům na dovolené v Amalfi. Zvolte si odpočinek ve světoznámé destinaci, kde si vychutnáte divy přírody, historie a gastronomie. Bezprostřední Amalfi Coast se rozprostírá od Cetara do Posiato v jižní části poloostrova Sorrento. Nejkrásnější úsek pobřeží byl zapsán na seznam světového dědictví UNESCO, aby zachoval výjimečnost a eleganci pro další generace. Pokud toužíte poznat pobřeží Amalfi v nejlepším měřítku, ubytujte se v přilehlých NOVASOL apartmánech v Kampániii.

Pronájem rekreačního domu potěší malé i velké turisty

Podlehněte jedinečnému úseku pobřeží, který patří mezi skutečné ráje na zemi. Oceníte zdejší středomořské klima, velmi horká léta a teplé zimy. Tato oblast je proslulá pěstováním citronovníků, které rostou na terasovitých zahradách kolem celého pobřeží během února až října. Citróny jsou nedílnou součástí likéru limoncella. Místo je známé výrobou ručně vyráběné keramiky Vietri, ančovičkami a silným papírem bambagina. Rezervujte si rekreační domy v Kampánii za příznivé ceny a máte hned dva důvody k oslavě! Vyjeďte si výletní lodí z Posiato do Amalfi, kde se nachází katedrála a klášter anebo využijte k cestování trajektů či autobusů. Přímořské městečko se pyšní promenádou Lungomare dei Cavalieri, přístavem a pláží. Dominuje náměstím Piazza Duomo, kde se tyčí Fontana del Popolo. Za prohlídku stojí dóm sv. Ondřeje s velkolepým schodištěm, barokním interiérem a kryptou.

Prázdninové domy Itálie nemají jedinou chybičku!

Nevzdávejte se poznání Ravello anebo Scala, kde narazíte na úchvatné katedrály. Conca dei Marini exceluje kostelem sv. Jana Křtitele a jeskyněmi Emerald. Cetara zaujme věží stejnojmenného názvu. V Tramonti narazíte na konzervatoř Pucata, působivé skalní útvary a kostel v Gete. Starořímské vily můžete obdivovat v Minori. Positano si oblíbil i spisovatel John Steinbeck. Prohlédněte si delikatesní nabídky rekreačních domů v Itálii od NOVASOL a věřte zkušenostem delším jak 40 let. Obraťte se na pravé odborníky a čekejte kvalitu poskytovaných služeb, bezpečnost a důvěru. Vzhůru za neodolatelnými pronájmy, které vám zajistí nepopsatelný požitek z dovolené v Amalfi.