search

Pronájem bytů a domů v Baia Domizia

Rodinná dovolená plná slunce v Baia Domizia

Toužíte po dovolené v Itálii v neokoukaném přímořském letovisku? Pokud se nespokojíte s málem, jste na správném místě. Tento resort leží v Kampánii v provincii Caserta. Překrásná pláž je sopečného původu.

Nebojte se ochutnat nový rytmus dovolené a vydejte se do lokality se stovkami přírodních skvostů. Poblíž se nachází vyhaslá sopka Roccamonfina, středomořský vzduch, borovice, písečné pláže a hustá síť turistických stezek. Jestliže hledáte destinaci pro vysněnou rekreaci, poddejte se zdejšímu poklidu, kulturním, sportovním a oddechovým aktivitám.

Objednejte si apartmány za neodolatelné ceny

Výjimečné místo planety je královstvím malířů a sochařů. Tento kousek ráje si oblíbili Sante Muniz, John Lennon, Patty Pravo, Barbara d´Urso, Pino Castagna anebo Joseph Longato. Navštivte Arena Art, festival sochařství v písku či Baia Domizia Blues, mezinárodní festival bluesové hudby a kultury konající se v červenci.

Brána na jih, jak se Baia Domizia někdy říká, nadchne ideálními podmínkami pro koupání, vodní sporty a cestovní ruch. Zaujme strategickým přístupem italských měst Řím, Neapol, Capri, Amalfi, Pompeje, Caserta či Ischia. Pláž v zálivu Gaeta je obklopena krásným prostředím. Potěšíte se výhledy na Tyrhénské moře a přírodní park Garigliano.

Ubytování v soukromí Itálie vás dostane na kolena

Pokud vás omrzí lenošení na písečné pláži, prozkoumejte úsek pobřeží Amalfi, které je zapsáno na seznam světových památek UNESCO. Podnikněte výlet na ostrov Ischia, který je oblíbený pro své termální lázně a parky anebo na ostrov Capri s přírodním úkazem, Modrou jeskyní. Ve výčtu výletů nesmí chybět město Sorrente rozprostírající své půvaby na tufové skále prudce vinoucí se k moři.

Nebojte se klenotů Neapole, která vám otevírá své antické a středověké památky, výhled na sopku Vesuv a srdce města, jež právem náleží na seznam světového dědictví UNESCO. Řím představuje pokladnici historie a nabažíte se zde nočního života i nakupování. Rezervujte si rekreační domy Itálie a pochopte pravý symbol slova dovolená.