search

Pronájem bytů a domů Castellabate

Prázdninové chvíle v Castellabate

Vydejte se do rekreačních vil Castellabate a ochutnejte pravou atmosféru dovolené v Itálii. Počítejte s hustým pokrytím památek z dob paleolitu, středověku i moderny. Projděte si přístav San Marco di Castellabate, který má nejsnazší přístup k moři. Tato destinace dominuje přímořským turistickým ruchem, kulturním životem.

Vaše srdce si získá díky ideální poloze mezi Paestem a Velií. Je nedílnou součástí národního parku Čilento a Vallo di Diano. Je složena pěti částí, Castellabate, San Marco, Ogliastro Marina, Lago a Santa Maria. Nadšenci historie budou uneseni, famózní centrum města je pod záštitou světových památek UNESCO. Nenasytné kroky vás zavedou do chráněného území Licosa a Tresino v zálivu Parco Marino.

Fantastické ubytování v soukromí hraje všemi barvami

Chvíle relaxace prožijete na zlatavých plážích, které lemují útesy. Úchvatné město leží v provincii Salerno, kde se snoubí čistota přírody parku Čilento s proudy osvěžujících mořských vln. Město vás uhrane romantickými zákoutími, tajuplnými uličkami, překrásnými plážemi a panoramatickými výhledy.

Připravte se na jedinečný zážitek z dovolené, která voní dálkami. Santa Maria di Castellabate ohromí miniaturním přístavem Porte de Gatte, kolem něhož jsou písečné pláže s čistou vodou. Není divu, že byly oceněny vyznamenáním Modré vlajky. Příliv energie zajistí prastaré paláce, kostely a ulice s kavárnami. Největším magnetem je bez pochyby Andělský hrad.

Rezervujte si apartmány Itálie ještě dnes!

Prozkoumejte přírodní klenoty národního parku Cilento, Vallo di Diano a Alburni. Projděte strážní saracénské věže, horské masívy, údolí. Narazíte na Paestrum, archeologické naleziště. Římský pojem pro antické město, které bylo v roce 1998 zapsáno na listinu Světového dědictví UNESCO. Obdivujte zdejší Héřin, Apollónův a Athénin chrám, římské fórum, amfiteátr, městské hradby i svatyni Santa Venera.

S NOVASOL se dočkáte komfortního ubytování v soukromí poblíž moře. Přes den lenošte na pláži, toulejte se romantickými uličkami a osvěžte se sklenicí limoncella, citrónového likéru. Dejte své rekreaci jasný cíl a rezervujte si vily u moře Itálie včas.