Chaty a chalupy v Kampánii

Zasvěťte své volné chvíle dovolené v Kampánii

Ubytování a pobyt v Itálii

Už se nemůžete dočkat letního sluníčka a koupání na dovolené v Kampánii? Na webu NOVASOL si prohlédněte rekreační domy v Kampánii a užívejte si všechny dostupné atrakce. Tato oblast kopců, hor, lesů a Tyrhénského moře je jako stvořená pro chvíle rodinné idylky, romantických objetí a dobrodružných výletů. Italský kraj nejvíce přitahuje četnými antickými i středověkými památkami, zajímavou historií, sopkou Vesuv i rozmanitými aktivitami pro milovníky koupání, potápění, surfování a dlouhých procházek po pláži. Stačí si jen rezervovat pěknou chalupu s výhledem na moře a hned se před vámi objeví dovolená snů.

Zajistěte si pronájem rekreační chaty

Zahrňte se luxusem přímořských letovisek, antických klenotů a romantikou ostrovů. Podlehněte pro mnohé nejkrásnějšímu italskému městu Neapol, které potěší výhledem na impozantní sopku Vesuv. Neváhejte a objednejte si dovolenou v Itálii právě teď! Zavítejte na normanskou pevnost Castel dell´Ovo, hrad Castel Nuovo, palác San Francesco di Paola, dóm zasvěcený sv. Marii Nanebevzaté anebo obchodní pasáž Galleria Umberto I. Pokud jste příznivci tajemna, vydejte se do katakomby Catacombe di San Gennaro anebo podzemní chodby Napoli Sotterranea. Poklidný ráz dovolené a moře v hlavní roli vás obejme v Amalfi. Není divu, že byl pás Amalfského pobřeží zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Ani zde nebudete ochuzeni o perly architektury, katedrálu, klášter s rajskou zahradou, historické mlýny a muzeum papíru. Kampánie je plná velkolepých překvapení!

Objednejte si rekreační domy Itálie za příjemné ceny

Dejte důchod svým potřebám a vnitřní baterky dobijte na okouzlujících místech Kampánie. Pronajměte si dninové domy, které jsou vybaveny na míru požadavkům pobytu na dovolené v Itálii. Oceníte nedaleký přístup k moři, prostorné terasy a přijatelnou cenu pronájmů. Vybírejte si ubytování podle lokality, ceny anebo blízkosti historických klenotů. Zahrňte se přepychem rekreačních chat Itálie. Jen tak poznáte pravý význam slov, letní rekreace u moře. Nepropásněte skvělou příležitost poznat, přírodní parky, antické skvosty, pláže se zlatavým pískem, jeskyně, divukrásná pobřeží, pohodu a přívětivost kaváren či restaurací. Otevřete se nové chuti dovolené v exkluzivním státě jižní Evropy.