search

Dovolená v Cilento

Ubytování v Kampánii, rekreační domy a pobyt v Itálii

Rodinná idylka na dovolené v Cilento

Prázdninové domy v Itálii

Zbožňujete koupání, unikátní výhledy na moře, historii jako na dlani a procházky přírodou? Naplánujte si dovolenou v Itálii a podlehněte svodům letních bytů Cilento. Ať už si zvolíte ubytování na odlehlém místě anebo přímo u pláže, dosáhnete maximálního pohodlí. Čeká na vás dobrodružství, výlety, prohlídka archeologických nalezišť a osvěžující zábava v moři. Oddejte se radovánkám, které jsou pro vás připraveny v národním parku Cilento. Pěší turistika, výlety lodí, jízda na koni, cykloturistika, kulinářské speciality, chrlící se prameny čisté vody a rozlehlé olivové háje. O vaše pohodlí se postarají prázdninové domy s terasou NOVASOL. Seznamte se s okouzlující přírodou a nasávejte zdejší magickou atmosféru.

Ukořistěte nejlepší ceny apartmánů

Vzdejte holt vznešené oblasti ležící v italské Kampánii, ve střední a jižní části provincie Salerno. V hluboké minulosti tvořil kraj hranici mezi řeckými koloniemi, etruskými a lukánskými domorodými osadami. Není divu, že se stala výjimečná krajina roku 1998 národním parkem a ohodnocena i světovým dědictvím UNESCO. Klíčová turistická lokalita Itálie zaujme archeologickými nalezišti, pěknými městy, hustými lesy, magickými jeskyněmi, malebnými vesničkami, romantickými zátokami a písečnými plážemi. Cilento, ležící jižně od Neapole, je žhavým želízkem v ohni pro všechny, kteří touží po skutečném odpočinku v nitru přírody a jejích nezaměnitelných kvalit.

Uvolněte se v cenově dostupných chatách Itálie!

Největší atrakcí Cilento je řecký chrám Paestum. Navštivte archeologické vykopávky v Capaccio, ochutnejte místní kuchyni v čele s pizzou, buvolí mozarellou, riccotou, čerstvých uzenin a věnujte se koupání či vodním sportům. Dobrodružné turisty potěší výlety po moři k překrásným jeskyním a pirátským zátokám. Objevte různorodost neposkvrněné krajiny vonící vínem a rezervujte si prázdninové domy Itálie včas! Zapomeňte na davy lačnících turistů. Zde naleznete, mír, svobodu a klid. Procházejte mohutná skaliska, útesy, rozmanité pobřeží, olivové sady a navštivte středověké strážní věže, které drží nad pohádkovým krajem ochrannou ruku. S NOVASOL si splníte dávný sen, poznat krajinu zaslíbenou neodolatelné dovolené!