search

Dovolená na poloostrově Sorrento

Prázdninová dovolená v čarovném resortu Sorrento

Ubytování v Kampánii, pobyt v Itálii

Zajímáte se o dovolenou v Kampánii? V pestrých nabídkách NOVASOL naleznete ideální možnosti vaší rekreace. Tato země se pyšní nevídanými možnostmi volnočasových aktivit, koupání, turistiky i relaxace. Žhavým želízkem v ohni jsou rekreační domy v Kampánii, kde se snoubí hustá síť nevšedních památek s přepychovými variantami koupání. Přímořské město najdete 48 kilometrů od Neapole v Kampánii. Jeho domovinou je Sorrentský poloostrov rozprostírající se do Tyrhénského moře. Největším lákadlem je jeho umístění, leží na 50 metrů vysoké tufové skále, která prudce klesá k moři. Těšte se na unikátní výhledy, které zpestří vaši dovolenou v Itálii na maximum.

Dovolená na poloostrově Sorrento

Vydejte se do komfortních apartmánů

Město, které založili pravděpodobně Řekové v 6. – 5. století před naším letopočtem bylo již ve středověku populárním lázeňským místem. Sorrente učarovalo baroknímu básníkovi Torquato Tasso a ruskému spisovateli a revolucionářovi Maximu Gorkij. S apartmány v Itálii jste těmto atrakcím nablízku! Není divu, pouhý pohled na jeho památky, středomořské klima a magii rostoucí exotiky, nenechá nikoho chladným. Fenoménem Sorrento je náměstí Piazza Torquato Tasso. Místo je pojmenované podle slavného rodáka, spisovatele a dramatika, který má na náměstí mramorovou sochu. Východní část patří exkluzivnímu baroknímu kostelu S. Madonna del Carmine. Sorrentský dóm S. Fillipo e Giacomo leží západním směrem. Pokud se vydáte severně, vaše oči spatří, basiliku San Antonino a rozhlednu Villa Comunale.

Dovolená na poloostrově Sorrento

Ve víru pohodlí rekreačních domů Itálie!

Turisticky oblíbená destinace dominuje dvěma přístavy, Marina Grande a Marina Piccolo. Východním směrem od náměstí narazíte na muzeum Museo Correeale di Terranova s antickými cennostmi a zajímavou obrazárnou. Svěží architektonický styl belle-époque zastávají hotely a vily. Při procházce městem oceníte osvěžení v podobě citronového likéru, limonccela. Sorrentský poloostrov se spojuje s pobřežím Amalfi a nabízí tak úžasné tipy na výlety. Pokud se vám omrzí lenošení na pláži a koupání v moři, navštivte Neapol, ostrov Capri anebo Pompeje. Pronajměte si prázdninové domy v Kampánii s výhledem na moře a zažijte od letní dovolené neopakovatelný požitek blaha.