Rekreační domy v Kampánii

Prázdninové domy a pobyt v Itálii

Kampánie - Itálie v mnoha barvách

Kde jinde strávit dovolenou v Itálii, než v božských rekreačních domech Kampánie. Kraj ležící na jihu země sousedí s Laziem, Molise, Apulií, Basilicatou a Tyrhénským mořem. Pojímá 5 regionů, Avelino, Benevento, Salermo, Napoli a Caserta. Hlavním městem je nedostižná Neapol a největším přírodním divem činná sopka Vesuv. Rekreace v tomto kraji přitahuje kopcovitým a hornatým reliéfem a snadným přístupem k moři. Největšími řekami jsou Volturno, Sele a Sarno. Jezera, Lago di Conza či Lago Falciano, se využívají k vodním sportům i koupání. Turisté vyhledávají radovánky pobřežních resortů Sorrentského poloostrova, Amalfitanského a Cilentanského pobřeží.

Vyzkoušejte na vlastní kůži komfort vil u moře

Srdcem kraje je Neapol, jejíž památky byly roku 1995 zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Město uchvátí svým předměstím, tepem historie, zámky, kláštery, muzei, neapolským zálivem a výhledem na sopku Vesuv. Nevšední sílu architektury i přírodních dominant hledejte v Guigliano, Torre del Greco, Pozzuoli či Casoria. Rezervujte si rekreační domy v Itálii za příznivé ceny a máte hned dva důvody k oslavě! Nejatraktivnějšími lákadly Kampánie jsou Neapol, Vesuv, Herculaneum, Pompeje, Torre Annunziata, Ischia, Sorrento, Salerno, Paestum či Amalfi. Ať už vaše srdce prahne po síle dob dávno minulých, lenošení na pláži u moře anebo sportovních aktivitách, jste na správném místě. Nechte se unášet proudem kultury, romantických západů slunce, kulinářskými specialitami a pohodlím vil u moře.

Vydejte se do rekreačních domů Itálie!

Zavítejte do Kampánie a buďte okouzleni pozůstatky antického města Herculaneum a starověkého města Pompeje, jež smetl výbuch Vesuvu 24. srpna 79 n. l. Udělejte si výlet na ostrov Ischia, kde si užijete minerální a termální koupele, bahenní zábaly i dechberoucí úkazy přírody. Velkou dávku historie, romantiku a koupání slibuje Sorrento, město ležící na vysoké skále nad mořem. Těšte se na dovolenou v rekreačních vilách Itálie a poznejte nejzajímavější místa Kampánie, která je pokladnicí památek UNESCO. Ať si dopřejete rekreaci v létě či v zimě, vždy vaše tělo prostoupí síla antických i starověkých dob a šumění moře. Rezervujte si překrásné apartmány ještě dnes a spolehněte se na komfortní NOVASOL ubytování v Itálii.