search

Pronájem bytů a domů v San Mauro Cilento

Nejkrásnější dovolená v San Mauro Cilento

Pokud toužíte po dovolené v Itálii, rozhodněte se pro turisticky lákavou destinaci posetou rekreačními chalupami San Mauro Cilento. Tento skvost mezi letními resorty najdete v jihozápadní části země v provincii Salerno.

Cilento vyniká zvlněnou kopcovitou krajinou posetou olivovníky, hustými lesy, čarokrásnými bystřinami, idylickými vesničkami, divokými stržemi a skalami. Není divu, že byla tato lokalita zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Cestou necestou budete nasyceni středověkých a antických monumentů, vzácných druhů fauny, flory a archeologickými nalezišti.

Apartmány u moře patří k nejzajímavějším

V plné kráse jsou pro vás připraveny apartmány a rezidence s výhledem na moře. Apartmán z kamene oslní bezprostředním přístupen k moři, který pojme na 7 osob. Vybavení obsahuje satelitní anténu televizi a stereo s CD. Pyšní se dvěma koupelnami, pěknou jídelnou a pohodlnými postelemi. V obývacím pokoji naleznete moderní pohovku. Zábavu si užijete na terase s lehátky a na houpačkách.

Rezidence uhrane velkou terasou se zahradním nábytkem, plně vybavenou kuchyní a podlahovým vytápěním v koupelně. Těšte se na moře vzdálené pouhých 70 metrů od písečné pláže. Při klidných večerech se budete kochat výhledy na Cilento. Domácím mazlíčkům je vstup zakázán.

Prázdninové domy Itálie splňují nejnáročnější požadavky

Upřednostněte klidný ráz malebného města a oddejte se komfortnímu ubytování v soukromí. Lenošte na pláži, koupejte se, plachtěte a prozkoumejte poklady města, kostel San Mauro Martys, kostel Panny Marie Bolestné a kapli Panny Marie sálu. Městečko potěší obchůdky, kavárnami a romantickými místy. Toulejte se městem a navštivte farní muzeum San Mauro a Muzeum Eleousa.

Dovolená ve vilách u moře Itálie vám dopřeje nádherné chvíle nicnedělání, sportovních aktivit i historického poznání. Prohlédněte si dokonale vybavené domy NOVASOL a naplánujte si rodinnou rekreaci snů. Jen tak poznáte nejcennější archeologické objevy, jako je Paestum, památkový komplex s antickými chrámy, uvidíte létat zlaté orly a ochutnáte gurmánské lahůdky.