Ubytování v San Mauro Cilento

Rekreace plná zážitků v San Mauro Cilento

Hledáte marně lokalitu pro svou vysněnou dovolenou v Itálii? Nechcete se brouzdat památkami velkých metropolí, ale prahnete po rekreaci s klidným podtextem? Rozhodněte se tedy pro ubytování v soukromí San Mauro Cilento. Na každém kroku budete zakopávat o přírodní scenérie, antické perly i gurmánské speciality.

Pohodové městečko, které nemá ani tisícovku obyvatel, najdete v provincii Salerno v Kampánii. Mezi jeho klenoty patří kostel San Mauro Martyr a Panny Marie Bolestné či kaple Panny Marie sálu. Vůni historie objevíte ve Farním muzeu San Mauro a muzeu Eleousa. Ve městě se narodil malíř a sochař Matteo Cilento.

Ceny rekreačních chat přijdou vhod!

Objevujte přírodní perly druhého největšího národního parku Itálie a spojte chvíle zaslouženého odpočinku s poznáním cest přírody. Tento prázdninový resort zaujme svou poklidnou atmosférou a středomořským klimatem.

Našlápněte za unikáty národního parku Cilento, kde se seznámíte s ojedinělými poklady archeologie a přírody. Kulturní krajina vás ihned osloví cennými nalezišti z dob antiky, středověku. Staré římské osady jsou pověstné svými svatyněmi, které se nacházejí mezi horskými hřebeny. Procházejte se labyrintem surových kamenů, kaštanů, olivovníků, bystřin a malebných vesniček. San Mauro Cilento vás ohromí všemi dostupnými atrakcemi.

Pohodlí a pěkný design rekreačních domů Itálie

Národní park Cilento založený v roce 1991 se pyšní rozlohou 1 811 kilometrů čtverečných. Skalnatou oblast nacházející se mezi zátokou Palinuro a zálivem Policasto hlídají strážní saracénské věže. Vnitrozemí dominuje horami, Monte Centaurino či Monte Cervati. Nejvýznamnější archeologickou památkou je Paestum zapsanou na světovou listinu klenotů UNESCO.

Poddejte se novým nepoznaným chutím sýrů, těstovin, kořeněných pokrmů, likéru limonccela a pstruha. Pronajměte si prázdninový dům Itálie v balíčku DUO a těšte se na neodolatelnou slevu 20 %. Pokud se nespokojíte s obyčejným ubytováním, oslovte specialisty NOVASOL. Vytvoříme vám dovolenou na míru vašim náročným požadavkům!