Rekreační domy na poloostrově Sorrento

Pobyt v Kampánii, dovolená v Itálii

Jen kousek od ráje leží Sorrento

Pokud toužíte po nepopsatelné slasti na dovolené na poloostrově Sorrento, vsaďte na luxusní ubytování v soukromí Sorrento. Historické město je rovněž populární dovolenkovou destinací a rozkládá se na 50 metrů vysoké tufové skále, která klesá strmě k moři. Čekají na vás divukrásné výhledy na křišťálově čisté moře, impozantní stavby a horské masívy. Lokalita s mnoha divy leží při březích Tyrhénského moře, v Kampánii, asi 48 kilometrů od Neapole. Již ve starověku patřilo město k atraktivním lázeňským resortům. Jeho založení Řeky se datuje na 6. – 5. století před Kristem. Jistě vás osloví jeho neodolatelné perly architektury, stylové restaurace, sportovní aktivity ve vodě i na suchu a bujný noční život.

Upřednostněte komfortní apartmány

Nejvíce vás město naláká svou polohou a umístěním. Leží nedaleko Pompejí, Neapole a pobřeží Amalfi. Prázdninová lokalita se stává častým výběrem pro rodinné dovolené i líbánky. Není divu, jeho velkolepost se před vámi zčistajasna objeví a zaryje hluboko pod kůži. Učarují vám středověké stavby i překrásné vily a hotely ve stylu belle-époque. S apartmány v Itálii jste těmto atrakcím nablízku! Největším magnetem Sorrento je náměstí Piazza Torquato Tasso, pojmenované podle básníka Torquata Tassa. Východ náměstí zvelebuje barokní kostel S. Madonna del Carmine vystavěný v druhé polovině 16. století. Západní strana patří sorrentskému dómu S. Filippo e Giacomo. Románská stavba vznikla v 11. století. Severní části náměstí dominuje basilika San Antonino s portálem z 11. století.

Nepřehlédněte vynikající ceny rekreačních vil Itálie!

Vzácností města je jistě barokní chrám San Francesco a jeho křížová chodba. Nádherný výhled slibuje rozhledna Villa Comunale. Luxus obdivujte v přístavech Marina Grande a Marina Piccolo. Když se dáte z náměstí východním směrem, narazíte na muzeum Museo Correeale di Terranova. Jsou v něm uloženy antické sbírky a obrazy. Neváhejte a objednejte si prázdninové domy v Itálii právě teď! Zasněte se jen malou chvíli a objednejte si rekreační domy v Kampánii za bezvadné ceny. Věřte zkušenostem s pronájmem prázdninových objektů a 40leté tradici NOVASOL. Jakmile se nabažíte slastného nicnedělání, vyrazte na výlet do božské Neapole.