Po stopách světově proslulé Kampánie

Dovolená a pobyt v Itálii

Letní radovánky prožijete nejlépe na dovolené v Itálii, právě zde se snoubí elegance historie, exotiky a lenošení na pláži. S NOVASOL si dopřejete pohodlné ubytování v Itálii. Oblast s nepopsatelně krásnou polohou s otevřeným přístupem Tyrhénského moře vám dodá energii do běžných pracovních dní. Dominantou kraje je bez pochyby činná sopka Vesuv, kterou lze zblízka prozkoumat. Leží asi 20 kilometrů od Neapole 1281 metrů nad mořem. Je pověstná ničivou erupcí, která skolila velkolepá města Pompeje anebo Herculaneum. Nevšední zážitek slibují výpravy k dvěma nezkrotným vrcholům Monte Somma a Vesuv.

Oddejte se vybavenosti rekreačních domů

V přímořském Amalfi si zamilujete procházky po památkách, všudypřítomnou zeleň a květenu i pás pobřeží u Amalfi, jež byl v roce 1997 zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. V Benevento se nabažíte historických pokladů římské vlády. V Salernu se zúčastníte říjnového filmového festivalu a nový dech naberete při procházkách po okolí. Pamětihodnosti Kampánie jsou ruku v ruce s letním skotačením na pláži. Nekonečně dlouhé písečné anebo oblázkové pláže doplněny útesy a osamocenými místy, jsou rájem pro turisty, potápěče i milovníky vodních sportů. Objednejte si NOVASOL apartmány v Itálii a potěšte své blízké parádní rodinnou dovolenou.

Ukořistěte nejlepší ceny apartmánů Itálie!

Nezapomeňte navštívit hlavní město kraje, Neapol, která vás pohltí perlami architektury, panoramatickými výhledy na moře a sopku Vesuv. Historii poznáte v muzeích a galeriích. K největším klenotům archeologických nálezů patří Paestum a Elea. Středověk připomínají gotické kláštery, renesanční stavby a románské chrámy. Podnikněte výlety po okolí. Probádejte Sorrentský polostrov a vydejte se lanovkou na horu Monte Faito. Naprosto vás pohltí umístění měst, které se tyčí na pahorcích nad mořem. Podnikněte výlet na ostrov Capri, kde se podíváte do Modré jeskyně vysoké 30 metrů a hluboké 54 metrů.