search

Pronájem domů ve Vico Equense

Zasněte se v městu Kampánie Vico Equense

Turisté prahnoucí po nenapodobitelných okamžicích dovolené v Itálii přijdou na chuť komfortním apartmánům Vico Equense. Město s úchvatnými stavbami a vřelým rekreačním ruchem leží mezi Neapolským zálivem a horami Lattari. Jeho umístění na vyvýšenině vápencových hor s nevídaným výhledem na Tyrhénské moře vás dostane na kolena.

Půvabné Vico Equense je největším městem na poloostrově Sorrento, jeho rozloha činí 30 kilometrů čtverečných. Dovolená v těchto končinách slibuje divukrásné prázdninové chvíle. Pohodu a relaxaci u moře, ale také svěží pěší turistiku, výlety kolem pobřežních vesnic, vodní sporty a romantické chvíle v tradičních restauracích.

Zahalte se do pohodlí rekreačních domů

Ve dvacátém století bylo objeveno pohřebiště, které přineslo první důkazy o předcích žijících zde již v 7. století před naším letopočtem. První písemný důkaz pochází z 1. století, Silio Italico v básni Punica. V roce 1980 zde došlo k zemětřesení, které však výrazně neovlivnilo velkolepý vzhled města. Projděte se ke kostelu Santissima Annunziata umístěnému na vrcholu útesu čnícího nad mořem.

Jděte po stopách dvou svatyní Vico Equense. Santa Maria del Toro z 16. století obsahuje fresku Panny Marie s dítětem. Svatyně Monte Sant´Angelo leží na hoře Faito. Podle pověsti se zde objevil poustevníkům Catello a Antonino Archanděl Michael. V kostele sv. Cyruse a Jana naleznete cenné fresky, obrazy a latinský kříž.

Nechte se unášet blahem v apartmánech Itálie

Prozkoumejte dějiny a krásy zámku Guisso anebo artefakty historie v L´Antiquarium Silio Italico. Jistě se nadchnete sbírkami meteoritů, zkamenělin a drahokamů v Mineralogickém muzeu Campania. Kožní nemoci léčí lázně Scrajo, které patří k jedinečným turistickým střediskům. Pláže města dominují strážními věžemi a troskami římské vily na pláži Pezzolo.

Ojedinělý průvod Pacchinelle konající se každoročně 6. ledna je spjat s oslavou Ježíška. V této lokalitě se můžete zúčastnit četných festivalů. Pronajměte si rekreační dům Itálie a podlehněte plážím Sorrento. Nedaleko se nachází Pompeje, Vesuv, Herculaneum anebo Amalfi Coast. Večer si odpočiňte na terase se sklenicí limoncella v ruce.