search

Dovolená v Římě

Ubytování v regionu Lazio, rekreační domy v Itálii

Dovolená ve velkoměstě

V regionu Lazio najdete i hlavní město Itálie - Řím. Toto velkolepé město s asi milionem obyvatel je jedním z nejkrásnějších měst na světe. Je jedno, kde se v Římě nacházíte, protože jste všude obklopeni obrovskými a monumentálními antický kosteli, bazilikami, renesančními paláci, mosty, barokními fontánami. Mezi nejznámější památky patří Koloseum, Pantheon, Forum Romanum a samostatný stát Vatikán. V rekreačních domech v Itálii se skvěle pobavíte.

Dovolená v Itálii

Většina návštěvníku si svůj obyt v Římě plánuje dopředu, aby mohli vidět alespoň zlomek toho, co město nabízí, protože není možné shlédnout všechny krásy totoho města při jedné návštěvě a také si našli kvalitní ubytování v soukromí, tedy rekreační byt nebo apartmán v Římě. Kouzlo Říma Vás bude inspirovat svými monumenty. Prozkoumejte velká místa, ale i malé uličky. Nechte se vést a zažijte nezapomenutelné chvíle v Římě. Apartmány a rekreační byty Řím: V naší nabídce můžete najít kvalitní ubytování v centru Říma. Jsou to soukromé apartmány a vy se v nich budete cítit jako doma.

Objednejte si na naše Rekreační byty a apartmány v Itálii a vydejte se poznávat římskou historii.

Objevte všechny krásy Říma, hlavního města Itálie

Toto hlavní město Itálie vévodí snad každému historickému období. Velkou slávu Řím zaznamenal již ve starověku. Z tohoto období dodnes čerpáme moudra římských filozofů nebo matematiků. Při rezervaci apartmánu v Římě zaručeně narazíte na nějaký dochovaný relikt. Určitě byste neměli opomenout návštěvu starověkého Kolosea, ve kterém probíhali souboje římských gladiátorů. Jedno z romantičtějších míst je asi každému známá Fontána di Trevi. Turisté do ní házejí mince, aby se jim splnilo jejich přání.

Ubytování v Itálii

Řím je okouzlující i v noci, kdy se Vám naskytne překrásný pohled na úzké křivolaké uličky osvícené malými světýlky a lampičkami. Apartmány v Itálii se postarají o vaše pohodlí! Při procházce určitě narazíte i na takové památky jako je Pantheon nebo Fontana della Barcaccia. Každý turista chce v cizí zemi ochutnat i nějaké ty místní speciality. V Římě k nim patří špagety a pizza na všechny způsoby. Ochutnat je můžete snad na každém rohu. Neměli byste se nechat ochudit ani o vyhlášené italské víno. Dobré jídlo a pití k sobě prostě patří. Při cestování po Římě můžete spoléhat na městkou hromadnou dopravu. Má to ale své velké a podstatné ALE. Trasy metra jsou jenom dvě, protože všude jsou jednoduše archeologické nálezy, a tak je zakázáno kopat. Všude samozřejmě jezdí autobusy, ty ale jsou beznadějně plné. Proto je nejlepší chodit po městě prostě pěšky. Po náročném dni plném chození budete rádi za odpočinek v apartmánu v Římě.

Duchovně zaměřený Vatikán

Když vyrazíte na romantickou dovolenou v Itálii, zajisté navštívíte i Vatikán, který neleží na jednom kilometru čtverečních. Je to mezinárodně uznaný stát s tisícovkou obyvatel. Ve Vatikánu je nejznámější Svatopetrské náměstí s Bazilikou sv. Petra. Návštěvníky nadchne Sixtinská kaple. Celé území města je obehnáno hradbami. Romantická dovolená v Římě: Řím je jedno z nejstarších měst v Evropě vůbec. Jeho historické centru je zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO. Toto asi milionové město je velikým lákadlem pro turisty z celého světa. Je to také skvělý tip na romantickou dovolenou v Itálii ve dvou.