search

Dovolená v Ligurii

Dovolená v Ligurii? Trefa do černého!

Rekreační domy a apartmány v Itálii

Do elegantních spárů rekreačních domů Ligurie budete okamžitě polapeni. Těšte se na komfortní pronájmy v Itálii s výhledem na moře a snadným přístupem k němu. Jistě neodoláte lahodným pokrmům z čerstvých ryb, chuti vína, tepu památek zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO a sportovním aktivitám. To vše na vás čeká na dovolené v Itálii. Ať se rozhodnete pro tuto oblast kvůli koupání, radovánkám na pláži, nakupování, poznání cenné historie anebo četným volnočasovým aktivitám, budete naprosto omámeni. Pobřeží vás nadchne nehynoucí květenou a vzácnými druhy živočichů. Vrhněte se do víru plachtění, kanoistiky a potápění, jen tak se skvěle uvolníte.

Dovolená v Ligurii

Zajímavé nabídky rekreačních bytů

Dáváte přednost adrenalinové zábavě? Zvolte horolezectví, které se tyčí nad křišťálově čistým mořem anebo se potápějte po stopách podmořského světa. Ohromující pobřeží Riviera dei Fiori je nejmenší v Itálii, zato se zde setkáte s písečnými plážemi, strmými útesy a horskými masivy, které vábí všechny turisty planety. Rekreační domy v Itálii jsou pro vás cestou do ráje! Pravou chuť mořských plodů poznáte v rybářských vesnicích s pastelově zbarvenými domy ležící v národním parku Le Cinque Terre. Projděte města Monterosso, Vernazza anebo Manarola a poznejte jejich historický podtext oceněný světovou organizací UNESCO. Volnost pohybu a pocit svobody se nedá ničím nahradit. V Ligurii se nabažíte cyklostezek, aquaparku Ceriale, proslulé pizzy a zmrzliny, antických magnetů a jeskyní s prehistorickými artefakty.

Rekreační domy v Ligurii

Ubytujte se v pěkných apartmánech Itálie!

Chystáte se na dovolenou do Itálii s dětmi? Západním směrem od Genovy se nacházejí pláže vhodné pro nejmenší výletníky. Riviéra San Remo vás uchvátí hudebním letním festivalem. Rezervujte si luxusní vily v Itálii včas a uvítejte jejich příznivé ceny! Pokořte klenoty Janova, klenoty, chrámy, paláce a kostely, které byly zapsány na listinu světového dědictví UNESCO. Prozkoumejte celou oblast dělící se na dvě části, Riviera di Ponente a Riviera di Levante. Podlehněte stověžatému městu Albenga, přímořskému resortu Imperia, romantice rybářské vesnice Portofino, vůni růží a kasinům San Remo anebo římským památkám města Taggia. Pronajměte si dokonale vybavené rekreační domy v Itálii. Oceníte dostupnost historických památek, pláží i zajímavých výletních atrakcí.

Rekreační domy v Ligurii