search

Ubytování v Ligurii

Ubytování v Ligurii, trefa do černého

Do elegantních spárů rekreačních domů Ligurie budete okamžitě polapeni. Těšte se na komfortní ubytování v Itálii s výhledem na moře a snadným přístupem k němu. Jistě neodoláte lahodným pokrmům z čerstvých ryb, chuti vína, tepu památek zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO a sportovním aktivitám. To vše na vás čeká při ubytování v Ligurii. Ať se rozhodnete pro tuto oblast kvůli koupání, radovánkám na pláži, nakupování, poznání cenné historie anebo četným volnočasovým aktivitám, budete naprosto omámeni. Pobřeží vás nadchne nehynoucí květenou a vzácnými druhy živočichů. Vrhněte se do víru plachtění, kanoistiky a potápění, jen tak se skvěle uvolníte.

Ubytování v Ligurii

Zajímavé nabídky rekreačních bytů v Ligurii

Dáváte přednost adrenalinové zábavě? Zvolte horolezectví, které se tyčí nad křišťálově čistým mořem anebo se potápějte po stopách podmořského světa. Ohromující pobřeží Riviera dei Fiori je nejmenší v Itálii, zato se zde setkáte s písečnými plážemi, strmými útesy a horskými masivy, které vábí všechny turisty planety. Rekreační domy v Itálii jsou pro vás cestou do ráje! Pravou chuť mořských plodů poznáte v rybářských vesnicích s pastelově zbarvenými domy ležící v národním parku Le Cinque Terre. Projděte města Monterosso, Vernazza anebo Manarola a poznejte jejich historický podtext oceněný světovou organizací UNESCO. Volnost pohybu a pocit svobody se nedá ničím nahradit. V Ligurii se nabažíte cyklostezek, aquaparku Ceriale, proslulé pizzy a zmrzliny, antických magnetů a jeskyní s prehistorickými artefakty.

Rekreační domy v Ligurii

Zajistěte si ubytování v Ligurii

Chystáte se na dovolenou do Itálii s dětmi? Západním směrem od Genovy se nacházejí pláže vhodné pro nejmenší výletníky. Riviéra San Remo vás uchvátí hudebním letním festivalem. Rezervujte si luxusní vily v Itálii včas a uvítejte jejich příznivé ceny! Pokořte klenoty Janova, klenoty, chrámy, paláce a kostely, které byly zapsány na listinu světového dědictví UNESCO. Prozkoumejte celou oblast dělící se na dvě části, Riviera di Ponente a Riviera di Levante. Podlehněte stověžatému městu Albenga, přímořskému resortu Imperia, romantice rybářské vesnice Portofino, vůni růží a kasinům San Remo anebo římským památkám města Taggia. Pronajměte si dokonale vybavené rekreační domy v Itálii. Oceníte dostupnost historických památek, pláží i zajímavých výletních atrakcí.

Rekreační vily v Ligurii