search

Ubytování v Lombardii

Ubytování v Lombardii, rodinná dovolená jako víno

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv část tohoto překrásného evropského státu, máte po ruce všechny lákadla ubytování v Itálii. Žhavým želízkem v ohni je komfortní ubytování v Lombardii. Oblast ležící na severozápadě země zasahuje do Alp až k údolí řeky Pád. Coby kamenem dohodil je Jižní Tyrolsko i Švýcarsko. Klíčovým drahokamem je Milán. Kroky turistů vedou také do dalších měst, Pavia, Bergamo, Lodi, Varese, Cremona i Mantova. Ekonomicky vyspělá lokalita se pyšní gigantickými alpskými vrcholy a božskými jezery, jako Lago di Garda, Lago di Como či Lago Maggiore. Rodinná dovolená Itálie potěší celoročně. V zimě uhrane lyžováním, v létě koupáním v horských jezerech. V italském národním parku Parco nazionale dello Stelvio spatříte cenné druhy fauny a flory. Lombardie nabízí prohlídku skvostů, Duomo di Milano, La Citta Alta v Bergamu, Villa del Balbianello v Tremezzina anebo Stelvio pass v Bormiu.

Ubytování v Lombardii

Ubytování v domech u jezer Lombardie

Prohlédněte si exkluzivní nabídky ubytování v soukromí Lombardie a ihned pochopíte, proč stojí za uvážení. Jen si představte, jak relaxujte na terase svého pronájmu a kocháte se výhledy na alpské vrcholy odrážející se v jezerech. Tomuto pohledu se nic nevyrovná. Rekreační domy Itálie nepostrádají moderní vybavení, zahradní nábytek a sprchu, gril a internet. Což takhle libovolný den příjezdu, Spar program, nekuřácké rekreační domy, zahradní nábytek PLUS a dětské atrakce? Výhody od NOVASOL  vám nesmí uniknout. Máme také dobrou zprávu pro milovníky domácích mazlíčků, stačí jen sledovat symboly s označením psa. Bojíte se možných nepříjemností s ubytováním? V případě potřeby se obraťte na správce nemovitosti anebo na servisní kancelář v Sieně na telefonní lince 0039 041 251 6150. Zkušení pracovníci NOVASOL jsou vám plně k dispozici.

Jak na zábavu během ubytování v Lombardii

Pokud si myslíte, že je rekreace v Itálii bez moře nepřípustná, to jste ještě nenavštívili útulné horské rekreační domy Lombardie od NOVASOL. Projeďte křížem krážem celou oblast a zakotvěte u dechberoucích alpských jezer Lago di Garda či Lago Como. Ochutnáte surfování při vycházejícím slunci, užijete si divokou jízdu v alpských cyklistických stezkách a projdete majestátné lesy. Odvážnější vyzkouší skok padákem a paragliding či jízdu na motorce. Rekreační domy Lombardie vás dovedou za koupáním, jachtingem, windsurfingem, potápěním, kite surfingem, kanoistikou i lenošením na pláží jezera. Nezapomeňte si přibalit pevnou obuv, ať okusíte magii alpských vrcholů na vlastní kůži. Je libo lukostřelba, tenis, golf, rybaření, jízda na koni a horolezectví? Vítejte na rodinné dovolené v Itálii pod taktovkou NOVASOL.

Jak poznat památky na dovolené v Lombardii

Stačí si rezervovat letní domy Lombardie a vše půjde jako na drátku. Samozřejmě nesmíte minout impozantní poklady Milána. Dóm na náměstí Piazza del Duomo se pyšní pátým místem světového žebříčku ve velikosti kostelů. Pokračujte  Palazzo Reale a Galleria Vittorio Emanuelle II. Nachází se zde nejvěhlasnější operní dům světa, Theatro alla Scalla. Milán je rovněž centrum módy a sídlo Versage, Armani či Dolce a Gabbana. V Bormio si odpočinete v lázních a na Piazza Cavour spatříte nádherný románský kostel San Vitale. Nesmíme zapomenout na Livigno, městečko ležící u Švýcarska. Na své si zde přijdou milovníci letní i zimní rekreace. Přírodním šperkům vévodí Lago di Garda, proto není divu, že si ho povšimli při svých cestách i Římané. V zimním období je oblíbené letovisko Santa Caterina Valfurva. Rozhodně se nebudete nudit během dovolené v Itálii.

Co vědět o ubytování v Lombardii

Před odjezdem k prázdninovým domům Lombardie byste měli vědět, že vás netrpělivě očekávají perly architektury a přírody. Tento region má co nabídnout celoročně. Zima patří lyžování a snowboardingu, léto se nese v duchu koupání v jezerech. Dolomity se tyčí až do výšky 4 km. Nejvyšší část je Bernina. Příroda vás uvítá svou vůní a věhlasné metropole úžasnými památkami. Rozhodně oceníte únorové a březnové karnevaly, ochutnávku exkluzivních vín Bardolino či Lugana a parmezánu Grana Padano. Nezapomeňte, že je Lombardie wellness rájem, proto okuste sílu termálních vod. Romantická dovolená v Itálii, sportovní pobyt, relaxace pro zamilované i rodinné skotačení u jezera, to vše je pro vás připraveno u NOVASOL jako na stříbrném podnosu.