search

Ubytování v Marche

Ubytování v Marche a rozmanitost jeho krajiny si zamilujete

Během ubytování v Marche si výtečně odpočinete. Kraj plný kontrastů si získal duši i srdce nejednoho turisty. Na každém kroku se budete shledávat s velkou dávkou umění, pestré architektury, nezkrotné i vlídné přírody, sportovních aktivit, koupání v moři anebo špičkové gastronomie. Nahlédněte do divů překrásného kraje střední Itálie a proplouvejte jeho čarovnými dominantami. Jistě vás bude nejvíce zajímat, že přímo sousedí s fantastickým Jaderským mořem. Regionu převládá kopcovitý ráz s hornatým územím. Marche protékají řeky, linou se vysoká pohoří a vévodí průzračně čisté moře s hojným výskytem přímořských rekreačních oblastí, pro ubytování v Itálii tak typických.

Ubytování v Marche

Vejděte do světa ubytování v Marche

Milovníci přírody ocení regionální parky a přírodní rezervace, Park Gran Sasso, Monti della Lagam Parco Nazionale dei Monti Sibillini a Conero. Apartmány v Itálii se postarají o vaše pohodlí! Veškeré magnety přírodních perel můžete projet na kole či na koni anebo projít pěšky po perfektně značených turistických trasách. Adrenalin zajišťuje kanoistika a horolezectví. Rodiny s malými dětmi upoutají písečné pláže s pozvolným vstupem do moře u letovisek Fano, Senigallia či San Benedetto del Trondo. Prvními obyvateli byl kmen Picenů, který nahradili Galové. Oblast okupovali i Řekové a Římané, následně Langobardé a Byzantinci, právě z těchto dob pocházejí dechberoucí poklady architektury. Nesmíme opomenout nehynoucí krásu historických měst v Marche. Ancona, Urbino, Loreto anebo Dante. Nejžhavějšími přímořskými letovisky jsou Pesaro, Fano a Civitanova Marche.

Zasněte se v komfortních rekreačních bytech Itálie

Ancona zaujme románskou katedrálou sv. Cyriaka, Trajanovým obloukem, kostelem Panny Marie a Lazarettem. Loretánská jeskyně je rovněž svatyní a obepíná soubor staveb Svaté chýše. Urbina nadchne Vévodským palácem, dómem, kostelem San Domenico a rodným domem Rafaela Santi. Jádro města patří mezi věčné kulturní dědictví. V rámci ubytování v Marche navštivte poloostrov Conero, který se pyšní pohádkovými plážemi, strmými útesy i malebnými zátokami. Titulem malého ráje na zemi se chlubí Senigallia, přístavní město s tyrkysovým mořem, dokonalými plážemi a středověkými památkami. Odhalte kouzlo prázdninových vil v Itálii a nebraňte se jejich exkluzivitě.