Rekreační domy v Itálii

Jak si přiblížit dokonalou dovolenou v Itálii?

 Synonymum pohodlí a kvality!

Mrkněte na exkluzivní nabídky prázdninových domů v Basilicata od NOVASOL, sbalte kufry a počítejte dny do odjezdu. Na dovolené v Itálii se zbavíte všech starostí a dobijete vnitřní baterky. Jakmile se uvelebíte na písečných plážích Sicílie a Sardinie, spatříte magnety Říma, Neapole, Pompejí, Sieny anebo Florencie a projedete se gondolou po benátské laguně, přijdete na jiné myšlenky.

Sportovní okamžiky patří pěší turistice, horolezectví, jízdě na koni, golfu, koupání, potápění i plachtění. Prvotřídní kulinářské dobroty, jako jsou pizza, mořské plody, těstoviny, rizoto si vychutnáte ve stylových restauracích. Sladké opojení patří zmrzlině, silné kávě a vínům z Toskánska. Noční život se odehrává v klubech, na koncertech a diskotékách. Zábava pro celou rodinu čeká v aquaparcích a okružních jízdách po jezerech.

Rekreační domy a apartmány v Itálii
  • Vydejte se ochutnat sladký život. Zarezervujte si včas vaše ubytování v Kampánii.

Proč strávit rodinnou dovolenou v Itálii?

Země světových památek UNESCO, přírodních divů, sportovních aktivit a kulturního dění vás přenese do světa zábavy i poznání. Máte-li spadeno na dovolenou v Abruzzo, těšte se na přírodní klenoty ukrývající se v národních parcích. Valle d´Aosta vás provede po alpských vrcholech a dopřeje lezení v ledu. Na jezeře Lago di Garda si vyzkoušíte plachtění a okusíte noční život.

V Laziu narazíte na hlavní město Řím a neméně slavný Vatikán. Benátky učarují svou lagunou a chrámem sv. Marka. Kalábrie uhrane středověkými vesničkami, národními parky. Amalfské pobřeží, perlu Středomoří, naleznete v Kampánii. Toskánsko přivítá víny Chianti, Montalcino a Montepulciano. Sicílie a Sardinie, to je jedinečné koupání v moři a památky dob dávno minulých. V Umbrii se rozkládá Trasimenské jezero. Emilia Romagna nabízí seznámení s Bolognou, Parmou, Modenou, Ravenou a Piacenzou.

Rekreační domy a apartmány v Itálii

Už jste slyšeli o slevách Itálie?

Připravte se na smršť výhod v Itálii, které vám přináší NOVASOL! Všechny generace upoutají domy u moře Itálie s panoramatickým výhledem na okolí. Last minute Itálie je žhavým tipem, jak ušetřit! Při pobytu na vinicích se setkáte s tradiční výrobou olivového oleje a ochutnáte božská vína.

Historické vesnice se hodí pro rodiny s malými dětmi, kde poznají klasický styl italského života a zároveň se nadýchají čerstvého vzduchu. Díky poutní cestě Via Francigena se seznámíte s kolosálními památkami středověku i antiky. Myslíte si, že by vám vyhovovala vila s bazénem, saunou, vířivkou internetem, zahradním nábytkem PLUS a vstupem pro vašeho zvířecího mazlíčka? Nahlédněte na super nabídky a zpestřete si chvíle volna!

Rekreační domy a apartmány v Itálii

Vzhůru do útulných apartmánů Itálie!

Díky levnému ubytování Itálie si užijete romantickou dovolenou v Itálii se vším všudy. Určitě vás zahřeje pohodlí rekreačního domu v Pisticii, který se pyšní mnoha ložnicemi, elektrickým vytápěním, moderní kuchyní, terasou, zahradou, zahradním nábytkem, grilem a parkováním na pozemku. Malým i velkým výletníkům se zalíbí pronájem San Gimignano se zimní izolací, velkou zahradou, lehátky, slunečníky, sprchou, grilem, terasou a dostupností golfového hřiště.

Nekuřácký apartmán Imperia vás osloví krbovými kamny, připojením k internetu, klimatizací, pračkou, myčkou, parkováním na pozemku a nádhernou terasou. Vybírejte příjemné ubytování s koncepty libovolný den příjezdu, internet PLUS, miniprázdniny, all inclusive, last minute anebo zahradní nábytek PLUS jedině u NOVASOL!

Rekreační domy a apartmány v Itálii

Servisní kanceláře pomohou na dovolené v Itálii!

Ať už se vydáte do rekreačních domů v Basilicata v jakoukoliv roční dobu, vždy se můžete spolehnout na profesionální služby servisních kanceláří. Pro NOVASOL je spokojenost klientů na prvním místě, proto své služby neustále zkvalitňuje. Ve většině evropských zemí se nacházejí servisní střediska, která vyřeší problémy a připomínky s prázdninovým ubytováním.

Vyrazte na romantickou dovolenou do Itálie s úsměvem a spolehněte se na cenné dlouholeté zkušenosti společnosti. Pokud se během vaší relaxace objeví otázky, spojte se s majitelem či správcem objektu anebo se obraťte na odborníky NOVASOL. K dispozici máte servisní kancelář v Itálii , zákaznickou centrálu v Dánsku i servisní středisko v České republice.

Rekreační domy a apartmány v Itálii

Kde hledat zábavu na rodinné dovolené v Itálii?

Na romantické dovolené v Itálii nemusíte jen lenošit u moře na písečné pláži, opalovat se, potápět se, plachtit a jezdit na vodním skútru. Určitě vás zaujmou i wellness programy a fitness kurzy spojené s výukou jógy. Mnozí turisté mají v lásce cykloturistiku, jízdu na koni, pěší turistiku, horolezectví, rafting, kanoistiku, golf i tenis.

Zimní měsíce v roku jsou ideální pro lyžování, bruslení, běžkování, snowboarding i jízdu na bobové dráze. Ve Valle d´Aosta spatříte Mont Blanc, Monte Rosu, Matterhorn i Gran Paradiso a užijete si vysokohorskou turistiku i adrenalinové sporty. V zimě je atraktivní lezení v ledu. Děti se vyřádí v zábavních parcích, na skluzavkách, tobogánech a sportovních hřištích. Dospělí rádi navštíví muzea s vzácnými exponáty, noční kluby, taneční večery, koncerty i diskotéky.

Rekreační domy a apartmány v Itálii

Poznejte magnety architektury ležící u apartmánů Itálie!

Jakmile dorazíte do vil u moře Itálie, dostane se vám jedinečná možnost poznat perly světového dědictví UNESCO. Údolí petroglyfů se nachází ve Val Camonice, drahokamy Říma a Vatikánu vám vyrazí dech. Geniální díla středověku naleznete v Pise a kulturní památky zase v Benátkách.

Neapol osloví historickým srdcem a Siena středověkými poklady. V botanické zahradě v Padově a na Amalfském pobřeží se vám dostane nejlepší podívané. Nurágy Su Nuraxi do Barumini, archeologické naleziště v Aquilei a historické centrum Urbina vás mile překvapí. Nesmíte minout město Verona, Hadriánovu vilu v Tivoli, palác se zahradou Villa d´Este, rhétskou dráhu v Albule ani zalesněnou krajinu Monte san Giorgio.

Rekreační domy a apartmány v Itálii

Jak poznat historii na dovolené v Itálii?

Lidé si spojují dovolenou v Itálii především s koupáním a přepychovými drahokamy historie. Dějiny této země jsou velice pozoruhodné a světově proslulé. Prvními klíčovými národy byli Etruskové a Římané. V roce 753 př. n. l. založili Romulus a Remus Řím, který procházel rukama různých vládců. Nejznámějším z nich je Caesar. Období Římské říše ukončily nájezdy germánských kmenů a započal středověk spjatý s bojem o moc.

V roce 800 proběhla korunovace krále Karla velikého, který byl známým panovníkem. Vlády se zmocnili i Habsburkové, Savojští a jiní odvážlivci. Zajímavou dobou je první světová válka a napoleonská tažení. S druhou světovou válkou přichází do země fašismus. Poválečná Italská republika byla ustanovena 18. 6. 1946. Dnes je tato země silným ekonomickým, hospodářským i kulturním kolosem.

Rekreační domy a apartmány v Itálii

Jaké přírodní divy spatřit u domů u moře Itálie?

Rozhodli jste se pro letní dovolenou v Itálii, máte vyhráno! Vychutnáte si delikatesní toskánská vína, kulinářské speciality, svěží památky historie i přírodní poklady, pláže a jezera Itálie. Věděli jste, že se chlubí Amalfské pobřeží vlastním fjordem? Jmenuje se Furore Fiord a je dechberoucím zázrakem. Za zmínku stojí toskánská krajina posetá vinicemi, starobylými vesničkami, údolím cypřišů. Není divu, že se stala námětem pro nejslavnější obrazy. Hot Springs z Saturnia neboli přírodní horké prameny vás pohladí v lázeňském centru. Národní park Gran Paradiso leží v Alpách a vítá údolími, horskými jezery a nádhernými výhledy. Jezero Garda a ostrov Sardinie nabízejí unikátní relaxaci v krajině plné kontrastů. Určitě vás osloví Liparské ostrovy zapsané na seznam UNESCO. Skutečným symbolem Itálie je sopka Etna, populární lyžařská oblast a božská krajina Dolomity.

Rekreační domy a apartmány v Itálii

Jak funguje doprava na dovolené v Itálii?

Naplánujte si super romantickou dovolenou v Itálii vlastním vozidlem a užívejte si každičkou minutu zaslouženého volna se vším všudy. Vyrážíte-li z Čech, zvolte trasu do Mnichova, Brenner až do Trenta. Z Moravy se jeví nejlepší cesta přes Vídeň, Villach až do Tarvisio. Nepotřebujete žádné vízum, jen platné cestovní doklady pro sebe a svůj vůz.

Přibalte si kartičku zdravotní pojišťovny a zelenou kartu. Musíte se smířit s tím, že se přes hranice nesmí převážet benzín v kanystru. Při snížené viditelnosti, v tunelu i během noci je nutné mít rozsvícená světla. Vždy mějte připnuty bezpečnostní pásy a v povinnou výbavu rozšiřte o červený trojúhelník. Nechce se vám cestovat na vlastní pěst, zvolte autobusovou, leteckou či železniční dopravu a na ostrovy se přepravte pomocí trajektů Orbis Link!

Proč jsou rekreační domy Itálie právě na výsluní?

Komfortní luxusní apartmány Itálie vás omámí svou vybaveností a dokonalým přístupem k perlám umění i plážím Itálie. Vyrazte s dětmi na písečné koberce Rimini, Jesolo, Bibione anebo si dopřejte kapku exotiky na Sardinii a Sicílii. Báječné dobrodružství prožijete u Jaderského moře v Apulii a v Kalábrii se obdivně pokloníte národním parkům i skalnatým útesům.

Příznivci cyklistiky, horolezectví, pěší turistiky a adrenalinových sportů najdou inspiraci v regionech Marche, Valle d´Aosta i Umbria. Benátky jsou stvořené pro zamilované a milovníky historie. V únoru si nenechte ujít Benátský karneval a bavte se jako králové. Osloví i historické trhy Mercado Ballaro. Červencový historický festival v kostýmech v Sieně nemá konkurenci. Což takhle skotačení na tobogánech a rej v zábavních parcích? Rezervujte si celoroční pronájmy od NOVASOL a hurá do Itálie za dědictvím UNESCO!

Rekreační domy a apartmány v Itálii