Romantická dovolená v Itálii

Proč jsou letní domy Itálie pro vás to pravé ořechové?

Romantická dovolená v Itálii jedině s NOVASOL

Co vás napadne jako první, když se řekne romantická dovolená v Itálii? Skvostné pamětihodnosti zapsané na seznam světového dědictví UNESCO, písečné pláže s označením Modré vlajky, nabité noční bary, zábava na diskotékách, gurmánské speciality, espresso a světoznámá vína? Rozhodněte se pro ubytování Itálie od NOVASOL a realizujte své sny ve skutečnost. Toskánsko, Umbrie, Lazio anebo Benátsko, to jsou famózní regiony pro strávení rodinného odpočinku u tyrkysového moře. Zastesklo se vám po romantice Toskánska? Vyjděte vstříc novým zážitkům, které jsou pestré jako duha. Plody moře, města Florencie, Lucca, San Gimignano a fascinující pozorování západů slunce vám vrátí zamilovanost. Zelené stráně, husté lesy, vinohrady, starodávné kláštery, lanýže a vína z Montelfalca či Orvieta darují vaší rekreaci magii. Vsaďte na historickou krajinu Kampánie a vydejte se do Pompejí, Sorrenta, na Capri anebo do rybářské osady Posiato.

Kde se nachází nejromantičtější letní domy Itálie?

Zavřete oči a představte si, že ležíte na písečné pláži a pozorujete západ slunce nad obzorem anebo se k sobě tisknete v luxusní chatě Itálie s krbem. Útulné pronájmy a romantickou dovolenou v Itálii si užijete v Toskánsku, které je spjato se jmény Dante, Donatello anebo Puccini. V Umbrii si vychutnáte večeři ve stylové restauraci. Co bude za menu? Lanýže, zvěřina, houby a kvalitní víno. Kampánie vás zavede do Pompejí anebo na dechberoucí ostrov Capri. Sicílie vás naplní blahem, okusíte pohodu písečných pláží, nočního života a seznámíte se s antickými památkami. Věčné město, Řím, vás nadchne Koloseem, Andělským hradem a chrámem sv. Marka v samostatném Vatikánu. V Apulii budete lenošit na písečných kobercích přezdívaných italské Maledivy. Kalábrie, to je dokonalý přístup ke koupání a romantika ve vesničkách Gerace, Triollo a Scilla. Sardinie vám poplete hlavu exotikou, mosty a tunely. Ligurie padne do noty sportovně založeným zamilovaným párům. Cyklistika, koupání a ubytování v malebných vesničkách Monterosso, Vernazza, Corniglia, Manarola a Riomaggiore. Vernazza. Nezapomeňte ani na další regiony. Což takhle pobyt v Benátkách, Emilia-Romagna či Friuli?

Už znáte všechny výhody Itálie od NOVASOL?

Zpomalte své tempo a dopřejte si odpočinek kdykoliv během roku na dovolené v Itálii! Otevřete knihu ubytování Itálie od NOVASOL! Možná vám padne do oka pronájem poblíž poutní cesty Via Francigena vedoucí z Canterbury do Říma. Narazíte na nádhernou přírodu, středověkou architekturu a ochutnáte lahodné místní dobroty, olivy, šunku, sýr. Dejte přednost konceptu Město umění, který vás provede po nejkrásnějších pokladech architektury Benátek, Říma i Florencie. Hledáte skvělé místo pro relaxaci se svým domácím mazlíčkem? Zaměřte se na chalupy s označením PET či PET FRIENDLY. Toužíte si odpočinout od ruchu velkoměst? Vsaďte na pobyt na usedlosti v historických vesnicích, kde bude vaším nejlepším společníkem čerstvý vzduch.

Proč jdou vily u moře Itálie na dračku?

Chytněte štěstí za pačesy a oddejte se radovánkám u moře anebo si užívejte soukromí svého pronájmu s vlastním bazénem, saunou a vířivkou. Unikátní letní domy mají k dispozici krb či krbová kamna, satelit, televizi, internet PLUS, ale i myčku, pračku a klimatizaci. Rodinná dovolená v Itálii se odehrává v nekuřáckých apartmánech umístěných u dětských atrakcí, obchodů a restaurací. V žádném případě neodoláte ubytování na vinici, kde si pochutnáte na delikatesním vínu a regionálních potravinách. Také si budete moci zakoupit domácí olivový olej a fantastické víno přímo od výrobce! Plánujete pobyt pro početnější skupinu osob? V tom případě se vám budou hodit vily u moře se zahradním nábytkem PLUS.

Dovolená s dětmi v Itálii překvapí svým pohodlím

Rádi byste cenově dostupnou dovolenou v Itálii? Mrkněte se na nabídky last minute anebo vyžijte variantu miniprázdniny. Už jste si rezervovali levné ubytování v Itálii a máte strach, že se během vašeho pobytu mohou stát nepříjemné situace? V případě potřeby kontaktujte majitele či správce rekreačního domu. Pokud se vám s nimi nepodaří spojit, obraťte se na pracovníky servisní kanceláře Rakouska, Dánska anebo České republiky. Zákaznická centrála v Dánsku je vám k dispozici na telefonním čísle 0045 97 97 57 57 od pondělí do pátku a v neděli 09:00-19:00 a v sobotu 09:00-20:00. Česká pobočka je v provozu celý týden 09:00-20:00.

Letní rekreační domy Itálie skýtají komfort

Na dovolené v Itálii je o zábavu postaráno během celého roku. Prázdninové dny vás zlákají opalováním, koupáním, plaváním, windsurfingem, surfováním, potápěním, jízdou na vodních lyžích a skútru, stavěním hradů z písku, plážovým volejbalem i dlouhými procházkami kolem pobřeží. Rodiče s malými dětmi se odreagují v aquaparcích Etnaland, Aqualandia, Ditellandia Acquapark a zábavních gigantech Gargaland Park, Leolandia, Mirabilandia. Horské dráhy, tobogány, klouzačky a další četné atrakce si vás omotají kolem prstu. Přemýšlíte, kam na lyže v Itálii? Podívejte se na své možnosti sjezdového a běžeckého lyžování, snowboardingu v Dolomitech či v Alpách. Rezervujte si horské chaty s krbem a relaxujte na vrcholcích hor.

Jaké jsou drahokamy poblíž rekreačních domů Itálie?

Díky romantické dovolené v Itálii se seznámíte s dědictvím UNESCO. Kostel a dominikánský konvent v Miláně s obrazem Poslední večeře od Leonarda da Vinciho, šikmá věž, katedrála, baptisterium a zvonice v Pise, Benátky, historické centrum San Gimignano a Siena, skalní obydlí Matera, středověký hrad Castel del Monte, křesťanské památky v Ravenně, Koloseum, Forum Romanum a Pantheon v Římě vás pohladí na duši. Karneval v Benátkách, který končí na masopustní úterý, vás zabaví průvodem v pestrobarevných maskách. V květnu a červnu lze navštívit Magio Musicale, florentský umělecký festival plný hudby, tance a divadelních představení. V červenci vám nesmí uniknout Corsa del Palio, proslulý toskánský festival konaný v Sieně. Spatříte průvody v krojích a koňské dostihy přímo na náměstí. Od konce srpna do poloviny září lze navštívit Mezinárodní filmový festival v Benátkách. Září patří vinobraní, soutěžím ve zpěvu i historickým trhům.

Proč je rodinná dovolená v Itálii atraktivní?

Turisté z celého světa prahnou po ubytování v soukromí Itálie nejen kvůli koupání v moři a nočnímu životu. Dovolená v Itálii překvapí nádhernými perlami architektury, které pochází od nejrůznějších civilizací, jako jsou Etruskové, Římané, Řekové či Féničané. Největší rozmach zažila Itálie jako Římská říše a v období renesance. Kdo by odolal prohlídce Říma a Florencie? Není divu, že v této zemi najdete husté pokrytí památek UNESCO, ať už jsou to chrámy, kostely, sochy, obrazy či archeologické oblasti. Nelze opominout módní domy Armani, Benetton, Versage, Prada ani bílé zboží od Zanussi. Světový ohlas si získala i literatura pod taktovkou Ovidia, Virgila a Dante Alighieriho. Určitě už jste slyšeli o filmovém režisérovi Federico Fellinim, herečce Gině Lollobrigidě anebo Marcello Mastroiannim. Hudební pole patřilo Vivaldimu, Monteverdimu i Puccinimu. Umělecká díla od Michelangela, Donatella, Berniniho, Botticelliho a Modiglianiho už snad nikdo nepřekoná.

Jak si přiblížit pláže Itálie s NOVASOL?

Rezervujte si letní domy Itálie a poznejte dominanty přírody jako mávnutím kouzelného proutku. Stát ležící v jižní Evropě pohlcuje Alpy, Apeniny, úrodné kolem pláně řeky Pád, Sicílii a Sardinii. Samozřejmě lze počítat s koupáním v Jaderském, Jónském, Tyrhénském, Ligurském moři. Turistika, cyklistika a lyžování jsou situovány kolem vrcholů Matterhorn, Monte Rosa, v národním parku Gran Paradiso, u Dolomitů a nejvyššího vrcholu Mont Blanc. Země se pyšní sopkami Etna na Sicílii, Vulcano, Stromboli a Vesuv nedaleko Neapole. Letní rekreace se odehrává u Trasimenského jezera, ale i u Lago di Garda, Lago Maggiore, Lago Lugano. Skalní kresby ve Valcamonica najdete v údolí prohloubeném ledovcem. Monterosso al Mare La Spezia v Ligurii, San Teodoro v Sardinii, Positano v jižní Itálii, Balzi Rossi na severu státu anebo Riccione na Rimini vás zahalí do svého písečného objetí.

Cestování do Itálie vás pobaví!

Rozhodli jste se vyrazit k prázdninovým domům Itálie vlastním vozidlem? V tom případě máte zelenou. Postačí vám řidičský, technický průkaz a zelená karta. Samozřejmostí je cestovní pas anebo občanský průkaz a kartička zdravotní pojišťovny. Všechny doklady musí být platné. Cestování do Itálie vlastním vozem skýtá komfort a svobodu. Nemusíte se spoléhat na autobusovou ani leteckou dopravu, jednoduše vyrazíte kdykoliv se vám zamane. Jen dodržujte předepsané předpisy, použití bezpečnostních pásů, zákaz telefonování za jízdy a použití reflexní vesty v případě vystoupení z automobilu na dálnicích i rychlostních komunikacích. Výše alkoholu v krvi nesmí přesáhnout 0, 5 promile, ale raději si před jízdou alkoholické nápoje odpusťte!

Co všechno vás čeká na romantické dovolené v Itálii?

Hřejivé sluneční paprsky, písečné pláže Sardinie a Sicílie, ochutnávka vín Chianti, středověká městečka Gubbio, Asisi či Orvieto, prohlídka antických Pompejí, romantika Benátek, Říma, Florencie, San Gimignana a Pisy, potápění a windsurfing, okružní jízdy po jezeru Lago di Garda a samozřejmě gastronomie plná chutí. Objednejte si horské chaty v Dolomitech a zajistěte si tak Silvestra na horách v Itálii ve vlastní režii. Ať už se rozhodnete pro relaxaci u Jaderského moře, pobyt v městech naplněných velkolepou architekturou anebo lenošení na pláži na ostrovech, vždy se vám objeví úsměv na pláži. NOVASOL představuje luxusní apartmány s vlastním bazénem a chalupy v Itálii, v nitru přírody za perfektní ceny!