search

Ubytování na Sardinii

Ubytování na Sardinii má skvělé parametry

Už se nemůžete dočkat relaxace na slunných místech Evropy? Pátráte po jedinečných přírodních magnetech, drahokamech architektury, překrásných písečných plážích a bujarém nočním životu? Dopřejte si ubytování na Sardinii a vydejte se na ubytování do Itálie! Tento úchvatný stát je doslova nabitý nesčetnými příležitostmi volnočasových aktivit i rekreačními domy. Představte si, jak lenošíte na lehátku pláže Středozemního moře, a prahne na vás žhavé sluníčko. Jen tak se potulujete po malebných vesnicích a plnými doušky si užíváte pohodlí rekreačních domů v Itálii. Vyberte si v pestré nabídce prázdninových pronájmů od NOVASOL třeba vilu u moře anebo apartmán s vlastním bazénem.

Ubytování na Sardinii

Uvelebte se v pěkných letních domech během ubytování na Sardinii

Vyrazte do Sardinie, druhého největšího ostrova Středozemního moře. Leží mezi Apeninským poloostrovem, Španělskem, Korsikou a Tunisem. Jak dokonalá lokalita pro letní radosti!

  • Například na dovolenou v Lu Bagnu hned tak nezapomenete.

Domluvíte se zde italsky, katalánsky a sardinsky. Tato oblast je spjata se slavnou nuragskou civilizací, Féničany i Kartaginci, Byzantinci a Araby. Hlavním městem Sardinie je dechberoucí Cagliari, což znamená v překladu hrad. Nejvíce vás zasáhne nejstarší část Marina a Casteddu, jejich paláce s arkádami. Za zmínku stojí i novogotická radnice Palazzo Comunale, renesanční kostel S. Agostino. Osloví i Národní archeologické muzeum s antickými a prehistorickými artefakty. 

Nádherné chalupy Itálie vám leží u nohou

Vaše kroky povedou do oblasti hor Aggius se stometrovými oblými monolity, zde se pobaví horolezci. Provincie Oristano ukrývá archeologické naleziště města Tharros. Korálové jeskyně, národní park Gennargent, vodopády Punta La Marmora, lagunu Stagno di Molentargius musíte vidět. Koupejte se ve vlídném Středozemním moři, ulovte si čerstvou rybu a navštivte místní diskotéky. Pochutnejte si na likérech a vínech jako jsou Mirto, Fillu, Cannonau, Vermentinem či Vernaccia. Určitě si pošmáknete na tradičních sýrech, grilovaném seleti, uzeném masu a škeblí polévce. Dezert s mandlemi, medem pomerančovým květem vás skvěle naladí. Večer si zajděte na taneční večer a potom si odpočiňte v letních domech Itálie.