search

Pronájem bytů a domů v Olbia

Bláznivá dovolená v Itálii v provincii Olbia

Rozhodněte se pro rekreační domy Olbia a naplánujte si dokonalou dovolenou v Itálii od NOVASOL! Neodolatelná provincie vás pohltí svými skvosty, které se ukrývají ve 26 obcích. Potěší vás bezprostřední přístup k Středozemnímu moři, výjimečné historické klenoty a samozřejmě pohodlné ubytování od NOVASOL.

Ubytujte se v jedné z nejkrásnějších lokalit Sardinie a naberte nový vítr do plachet. Co může být krásnějšího než koupání na čistých plážích s voňavým pískem a slunění se na žhnoucím slunci. Otevřete se novým možnostem a rezervujte si pronájmy od zkušeného speciality. Čeká vás jen pohodlí, útulné prostory a přívětivá atmosféra.

Vejděte do brány komfortu rekreačních domů

Největší prázdninové atrakce vás čekají v blízkosti pobřeží Costa Smeralda, které je ideální pro letní radovánky a noční pobavení. Tento resort patří mezi nejlepší destinace prázdninového dobrodružství. V provincii Maddalena najdete mořský národní park, kde si přijdou na své milovníci dokonalé přírody. Věnujte pozornost unikátní fauně a floře!

Provincie Olbia se pyšní unikátní krajinou kopců, hor, polí, moře a vzrušujících plání, kde nenajdete ani živáčka. Určitě vás zaujmou mnohé dubové lesy. Města Olbia a Tempio Pausania ukrývají památky Etruscan. Románská bazilika San Simplicio byla vystavěna v 10. století z šedé žuly vás upoutá svým zjevem. Je zasvěcena mučedníkovi Sardinie.

Příjemné ceny chalup Itálie

Provincie je poseta archeologickými nálezy. Nuraghi, stavby kuželovitého tvaru z kamene potěší vaše oko. Přístav s muzeem cenných exponátů ukrývá i potopené lodě. Naplánujte si výlet lodí na ostrovy Molara, Tavolara anebo souostroví Maddalena. Ostrov Capreta skrývá dům Garibaldiho. Koupání na růžové pláži nabízí ostrov Budelli.

Zasvěťte svou dovolenou na Sardinii koupání a lenošení na písečných plážích, které se pyšní mírným vstupem do moře. Pronajměte si lehátko či slunečník a relaxujte u průzračného Středozemního moře. Vyhlídka na červené žulové skály prapodivných tvarů přináší cosi magického. Podívejte se na super nabídky letních domů Itálie a ukořistěte nejlepší ceny!