search

Pronájem bytů a domů v Sassari

Sassari - parádní rodinná dovolená na Sardinii

Zavítejte na dovolenou do Itálie a splňte si sen o dokonalém odpočinku u Středozemního moře. Pokud se ještě stále nemůžete rozhodnout, do které destinace vyrazit, vyzkoušejte Sardinii. Rezervujte si ubytování v soukromí Sassari a získejte pro své blízké malované zážitky. Moře, slunce, písečné pláže, vodní sporty a noční život na maximum.

Nekonečné možnosti volnočasových aktivit, historie jako na dlani, romantika při toulkách malebnými vesničkami, to je pouhá ochutnávka všeho, co vás čeká. Letní domy NOVASOL vás zahrnou pohodlím a obejmou svou přátelskou atmosférou. Ať toužíte po vilce s vlastním bazénem anebo apartmánu u moře, jste na správném místě.

Honem do komfortních apartmánů

V severozápadní Sardinii se nacházejí nejoblíbenější letní resorty Castelsardo, Alghero, Stinio i ostrov Asinara. Provincie Sassari je labyrintem historických památek, především skalních hrobek nuraghi. Sardinie ukrývá i další klenoty architektury, které zde po sobě zanechaly různé národy. Cenné artefakty najdete v Museo Nazionale Sanna GA Via Roma.

Jedinečné archeologické nálezy muzea v Sassari vás dovedou až do doby kamenné i středověku. Za zmínku stojí klenot staré římské kolonie Turris Libyssonis Porto Torres. Projděte magnety města a spatříte Piazza d´Italia s fontánou Rosello, chrám S. Nicoly, Palazzo Ducale a věž Sant´Antonio. Zaujme i budova University of Sassari s 11 fakultami.

Báječná dovolená v letních domech Itálie

Město s mnoha romantickými uličkami, kostelíky, sochami, prastarými domy, bulváry i palmami vás mile naladí. Muzeum G. Sanna vás naláká cennými ženskými soškami z kamene, náměstí Piazza Duomo barokním kostelem San Nicola a hlavní třída Corso Vittorio Emanuele gotickými katalánskými domy z 15. století.

Zúčastněte se kulturních, folklórních a náboženských akcí, výstav krojů a řemeslných umění. Jen kousek od města leží bazilika Santa Trinita di Saccargia s žulovou fasádou. Udělejte si předčasné Vánoce a naplánujte si dovolenou na Sardinii od NOVASOL. Rekreační domy Itálie okouzlí svým přístupem k největším atrakcím provincie.