search

Pronájem bytů a domů v Menfi

Zahrňte se luxusem v Menfi na Sicílii

Toužíte po dovolené v Itálii, kde panuje ryzí atmosféra a bohatost exotiky? Vyberte si rekreační domy Menfi, prázdninového střediska ležícího na jihozápadním pobřeží Sicílie. Lenošte na písečných plážích ukrytých mezi skvosty přírody a dechberoucícmi skalisky.

Pozoruhodná oblast se nachází v provincii Agrigento asi 70 kilometrů od Palerma. Menfi zaujme unikátní polohou, mezi řekami Belice a Carboj. Uchvátí vás památky z pravěkého osídlení, které byly nalezeny v roce 1980 za městem. Pozůstatky připomínají slávu doby železné. Poddejte se perlám historie, které se bohatě snoubí s moderním stylem rekreace.

Rekreační chaty vám otevírají svou bránu pohody

Prozkoumejte největší historické klenoty města. Hvězdou mezi všemi je věž, Torre Federiciana, která zdobí středověký hrad postavený Frederickem II Hohenstafen v roce 1238. Nadchne vás i kostel Svatého Josefa. Chiesa Madre vystavěná v 18. století byla zničena zemětřesením v roce 1968 a poté znovu obnovena.

Hned po příjezdu vás přivítá impozantní vstupní brána do Menfi. Nedotčenost přírody a divukrásného moře vás dostane na kole. Koupejte se v moři a lenošte na plážích, které byly oceněny Modrou vlajkou. Svobodu a vodní hrátky si užívejte na plážích Lido Zabara, Spiaggia di San Marco, Porto Palo, Triscina, Lido Fiori či Selinunte.

Ubytování v soukromí Itálie vás vřele potěší

Vychutnávejte si písečné pláže s dunami, africké teplo, písčité jámy, rybářské vesnice, květiny a osvěžující vítr v zádech. Středomořské klima se postará o průměrné teploty 26 – 28 stupňů Celsia. Vzácná fauna i flora se nachází v Serrone Cipollazzo, kopcovité lokalitě s velkolepými dunami. Trpasličí palmy, překrásné moře a nedotčené pláže se soustřeďují v Capparrina.

Uvolněte se v rekreačních vilách Itálie, které vás uspokojí vlastním bazénem a moderním vybavením. Těšte se na četné křesťanské slavnosti a vinobraní, které nepostrádá hudební akce a ochutnávku precizních vín. Vraťte se tisíce let zpátky díky starověkým a římským památkám Agrigento, Segesta či Selinunte.