Slevy a výhody na dovolené v Itálii pro zákazníky NOVASOL

Koupání v moři, vodní sporty, plážové radovánky i noční život zahánějící nudu, jachting, windsurfing, potápění, jízda na skútru a vodních lyžích… to vše a ještě mnohem více nabízí pobyt v Itálii. Využijte speciální akce, slevy a výhody na dovolené v Itálii pro zákazníky a získejte z pobytu co nejvíce. Bonusy pro všechny typy atrakcí lze použít jen v průběhu pronájmu (ubytování v Itálii) a k získání slevy u sebe musíte mít doklad o pronájmu.

Dovolená v Itálii v režii speciálních nabídek od NOVASOL

Nadělte si pod stromeček senzační lyžování v Itálii anebo prázdninový pobyt u moře v komfortních prázdninových domech Itálie od NOVASOL. Vaše tělo i mysl si odpočinou od stereotypních povinností a naladíte se na vlnu pohody. Itálie leží v jižní Evropě na Apeninském poloostrově a sousedí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na jejím území se nacházejí i dva městské státy Vatikán a San Marino.

Mimořádné místo pro strávení rodinné rekreace zaujme Jaderským, Jónským, Tyrhénským a Ligurským mořem. Délka pobřeží činí 7 600 km. Nesmíme zapomenout, že k Itálii náleží i ostrovy Sardinie a Sicílie, kam se snadno dopravíte díky trajektové dopravě Orbis Link či letecky. Zapomeňte na okoukané dárky a naplánujte si relaxaci kdykoliv během roku on-line s NOVASOL!

Které regiony a slevy vás na rodinné dovolené v Itálii upoutají?

V první řadě nesmíte minout majestátný Řím a Vatikán v kraji Lazium. Určitě vás potěší památky, lázeňství, pěší turistika i vodní sporty na jezerech. Abruzzo splní sen všem nadšeným milovníkům sportu. Apulie ukrývá Castel del Monte a město Alberobello s vápencovými obydlími trulli. Basilicata přeje romantické dovolené v Itálii ve městě Matera. Benátsko se dostane pod kůži zamilovaným a obdivovatelům historie. Friuli je královstvím zimních sportů.

Valle d´Aosta vám představí horu Gran Paradiso, rybaření, rafting i jízdu na bobové dráze. v Marche si přijdou na své nadšenci horolezectví, koupání i cyklistiky. Ostrovy Sardinie a Sicílie uhranou skvostnými písečnými plážemi a tajemnou historií. Severoitalská jezera vybízejí k vodním radovánkám a turistice. Florencie, Siena, Arezzo a Pisa jsou klenoty Toskánska. Emilia Romagna nabízí luxusní vily u moře Itálie s výhledem na moře a relaxaci na Rimini či Riccione.

Vítejte ve světě výhod Itálie

Jaká by to byla rodinná dovolená v Itálii bez skvělých nabídek od NOVASOL! Sledujte zajímavé koncepty, které vám usnadní výběr a zároveň ušetří peníze. Vstupte do světa historie díky poutní cestě Via Francigena anebo zavítejte do luxusních apartmánů Benátek s konceptem Město umění. Pakliže jste toužili spatřit Koloseum v Římě, renesanční perly Florencie anebo lagunu v Benátkách, máte unikátní příležitost. Dovolená s dětmi v Itálii v historických vesnicích přeje pobytu na čerstvém vzduchu, koupání i poznání přírody.

Jak získat letní domy v Itálii s nabídkami slev

Stačí se podívat na internetové stránky NOVASOL a vybrat si svého favorita. Mladým lidem padne do noty pronájem u moře s internetem. Milovníci domácích mazlíčků se musí zaměřit na levné ubytování Itálie přátelské pro psy. V každém případě vás upoutá SPAR program, možnost libovolného dnu příjezdu či all inclusive

Zavřete oči a představte si, jak lenošíte v domě u moře v Itálii s vlastním bazénem, saunou, vířivkou a prostornou terasou. Rodinný pobyt v rekreačním domě s moderní kuchyní, krbovými kamny, blízkým přístupem k moři, zahradním grilem a skluzavkami na zahradě hraje hlavní roli. Už na nic nečekejte a rezervujte si pohodlné ubytování se vším všudy za neodolatelné ceny!

Jak si užít dovolenou v Itálii na sto procent?

Už se nemůžete dočkat, až se vydáte do luxusních letních domů Itálie? Patříte však mezi nevěřící Tomáše a bojíte se nedostačujících služeb? S NOVASOL nechejte obavy doma! Není možné pochybovat o tom, že se na rodinné dovolené v Itálii čas od času něco nemilého přihodí. Pakliže se vyskytnou k vašemu prázdninovému domu otazníky, zeptejte se přímo správce či majitele. Nejsou k zastižení? Obraťte se na servisní kancelář v Rakousku, Dánsku anebo České republice! Právě zde dostanete odpovědi na všechny vaše otázky. Zkušení pracovníci NOVASOL v Praze vám pomohou od pondělí do pátku mezi 9 a 20 hodinou na telefonu +420 222 311 715.

Proč je zábava na letní dovolené v Itálii hvězdná?

Děti si zamilují písečné koberce a budou stavět hrady z písku. Úsměv na tváři jim vykouzlíte návštěvou zábavních a akvaparků Gardaland, Leolandia, Mirabilandia i Etnaland. V národních parcích, Dolomitech, Alpách i Apeninách okusíte pěší turistiku, kanoistiku, cyklistiku, jízdu na koni, paragliding, horolezectví, ale i lyžování, snowboarding, bruslení a jízdu na bobové dráze. Ubytování Itálie se nachází také ve městech, kde si vychutnáte návštěvu restaurací, hospůdek, kaváren, muzei, galerií a nočních podniků. Zábava na dovolené v Itálii díky našim bonusům a výhodným nabídkám nikdy nekončí!

Kde najít na dovolené v Itálii světové památky za rozumné ceny?

V bezprostřední blízkosti apartmánů Itálie najdete drahokamy zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. V čele stojí:

  • Řím a jeho Koloseum, Forum Romanum a Andělský hrad,
  • Benátky s lagunou a chrámem sv. Marka,
  • renesanční magnety Florencie,
  • freska Poslední večeře od Leonarda da Vinci v Miláně,
  • San Gimignano s věžemi,
  • historické město Matera,
  • náměstí Piazza del Duomo v Pise s šikmou věží, baptisteriem, zvonicí a katedrálou,
  • Shakespearovo město Verona.

Na rodinné dovolené v Itálii se můžete zúčastnit mnoha festivalů a slavností. Nejznámější je únorový Benátský karneval, který se těší světové popularitě. Festival řeckého dramatu navštívíte od května do června v Syrakusách. Bienále v Benátkách se koná od června do září a Siena potěší pestrobarevnými průvody a závody koní.

Jaké chuťovky nabízí letní dovolená v Itálii?

Co vás jako první napadne, když se řekne Itálie? Pizza, stovky druhů těstovin, olivový olej, krevety, langusty, čerstvé ryby, rizoto, espresso, víno, zmrzlina, tiramisu a mozarella anebo upřednostníte duševní pokrmy v podobě umění? V každém případě se nemýlíte. Italská kultura má svůj počátek již v dobách pravěku, pokračuje antikou, gotikou, renesancí a moderním pojetím hudby, módy i architektury

Světoznámí umělci, jako jsou Leonardo da Vinci, Michelangelo, Donatello, Bernini, Botticelli, Rafaelo, Dante Alighieri anebo Francesco Petrarca se zasadili o věhlas země. Moderní tep zajišťují známé fotbalové kluby, značky závodních aut Lamborghini, Ferrari i Maserati. Zástupkyně něžného pohlaví jistě znají pojmy Versage, Max Mara, Valentino a Prada. Dovolená v Itálii má styl!

Je libo báječné chalupy Itálie v srdci přírody

Turisté z celé Evropy preferují dovolenou v Itálii díky velkolepým scenériím přírody. Skaliska svažující se až do moře, písečné pláže Itálie, magická jezera, romantické zálivy, monumentální vrcholy hor a vinice dodávají zdejší krajině neodolatelný ráz. Jaderské, Jónské, Ligurské a Tyrhénské moře jsou na špici popularity evropské dovolené. Sportovně založení výletníci obdivují Monte Rosu, Gran Paradiso, Berninu i Mont Blanc.
Mnohé letní domy Itálie se nacházejí v dostupné vzdálenosti řek Pád, Adige, Reno, Arno, Tibera a Volturno. Za zmínku stojí sopky Etna, Vulcano, Stromboli i Vesuv. Letní radovánky se odehrávají na jezerech Garda, Como, Lugano, Trasimeno, Bolsena i Lesina. Svůj obdiv si získaly pláže s jemným pískem na Sicílii, Sardinii, v Rimini, Jesolo i Bibione.

Jak se dostat do útulných chalup Itálie?

Cestování do Itálie autem není žádný problém. Postačí vám automobil v dobré kondici, pas či občanka, řidičský a technický průkaz, zelená karta. Cena benzínu je vyšší než u nás, ale dovoz v kanystru není povolen. Cesta k Terstu trvá asi 6 hodin. Z Čech lze vyrazit do Bavorska na Mnichov a Innsbruck směrem do Ligurie k Milánu. Rakouské dálnice jsou zpoplatněny mýtným.

Cestujete-li z Prahy do Boloni, což je asi 900 km, musíte si opatřit rakouské dálniční známky. To platí i pro Brennerský tunel. Mnoho turistů volí jízdu po běžných silnicích, kde nejsou kamiony a žádné poplatky. Také na italských dálnicích je nutné platit mýtné. Z Moravy se vydejte na Vídeň, Graz, Klagenfurt, Villach až k italské hranici. Lze pokračovat do Tarvisia, Údine, Benátek, Boloni.

Jak nás může dovolená v Itálii překvapit?

Dejte šanci prázdninovým domům Itálie a nikdy nebudete litovat. Vždyť tato země je pokladnicí přírody, kultury i historie. Pokud vás neosloví prohlídka famózního Říma, Janova, Milána, Neapole, Pompejí či Benátek, dopřejte si poznání kulturní krajiny v Piemontu, kde se střídají hrady, zámky, malebné vesničky a alpské vrcholy. V Dolomitech ochutnáte lyžování a italské Vánoce. Dostatek sněhu a příjemné atmosféry zaručen! 

Dovolená u moře vás naláká ke koupání, potápění i lenošení na plážích Ancony, Marche, Gargana, Apulie, Sardinie i Sicílie. Věřte, že písečné pláže oceněné Modrou vlajkou vám darují nejkrásnější odpočinek v životě! NOVASOL je odborník na pronájem rekreačních domů Evropy, proto se spolehněte na super služby a speciální nabídky!