Jaké rekreační domy Itálie vám padly do noty?

Na dovolené v Itálii si užijete paprsky slunce a moře!

Kde jinde strávit zasloužený odpočinek než na dovolené v Itálii? Sluncem prohřáté pláže, příjemná teplota moře, vodní sporty, poznání světového dědictví a noční život vám přinesou novou vitalitu. Ať už se vydáte do prázdninových domů Itálie v jakoukoliv roční dobu, vždy budete příjemně odměněni. Jaro vás uvítá rozkvetlými stromy a velikonočními svátky. Pakliže si chcete užít Velikonoce v plném proudu, sledujte kalendář, který napoví, na který den připadají. Na jaře si zde přijdou na své milovníci sportovních aktivit, jako jsou cyklistika, pěší turistika i rybaření. Hned 25. dubna se zúčastníte slavností za osvobození Itálie od druhé světové války a první květnový den uvítá oslavami totožnými jako v České republice. Ani v červenci nebudete ochuzeni o významné akce spojené s duchovní tématikou. Zimní období patří vánočním svátkům a po Novém roku okusíte rej karnevalů.

Proč je rodinná dovolená v Itálii unikátní?

Ve všech 20 regionech a jejich provinciích vás čekají nepopsatelně krásné chvíle. Svou popularitu si zasloužilo Benátsko ležící při řece Pád. Velkou dominantou jsou Benátky i jezero Lago di Garda. Valle d´Aosta vás provede masivními vrcholy hor a představí památky zapsané v UNESCO. V Umbrii se osvěžíte v Trasimenském jezeru a Toskánsko nabídne ochutnávku vín Chianti. Sicílie a Sardinie, to je trefa do černého pro letní dovolenou v Itálii. Pláže, noční kluby, věhlasné magnety architektury. Marche přeje koupání v moři a dokonalým pochoutkám gastronomie. V Ligurii se seznámíte s Genovou, riviérou San Remo a věhlasným festivalem. Lazio vás uvede do hlavního města Řím. V Kampánii se před vámi objeví tyrkysové moře Capri a Ischia. Kalábrie ohromí světem národních parků. Friuli zajistí jedinečné lyžování a wellness služby. Emilia Romagna vás provede městy Boloňa, Modena, Ravena i Parma. Basilicata se pyšní městem Matera a koupáním v jezerech. Apulie naláká vápencovými útesy, arabskou, byzantskou a tureckou architekturou. V Abruzzo si odpočinete v národních parcích.

Proč znát výhody Itálie musíte nazpaměť?

Každý chce na dovolené v Itálii i jinde v Evropě ušetřit. Díky senzačním výhodám od NOVASOL je to hračka. Máte-li spadeno na romantický prodloužený víkend v Itálii, osloví vás nabídka Města umění. Díky cenově zajímavým nabídkám poznáte hravě Řím, Florencii či Benátky. Tento památkami a plážemi prošpikovaný stát si vybírají pro svou rekreaci rodiny s malými dětmi. Určitě se bude hodit nekuřácká vila u moře s vlastním bazénem a zahradním nábytkem PLUS. Na dovolené lze podnikat nejrůznější výlety, třeba po poutní cestě Via Francigena. Využijte rovněž poutavou nabídku ubytování v soukromí na usedlostech obklopených vinicemi anebo pronájem v historických vesnicích.

Jak získat luxusní apartmány Itálie jako mávnutím kouzelného proutku?

Nahlédněte do knihy prázdninového ubytování od NOVASOL a už nemusíte přemýšlet, proč se rozhodnout právě pro rekreační domy v Itálii. Veškeré pronájmy jsou nabízeny v nejrůznějších standardech, proto jsou na míru ušité všem věkovým generacím. Rezervujte si pěkný dům u moře Itálie s ložnicemi, moderní kuchyní, myčkou, pračkou, internetem PLUS, klimatizací, satelitem, vířivou vanou, saunou či vlastním bazénem! Mrkněte na nabídky all inclusive anebo na sekci miniprázdniny. Vždy se trefíme do vašeho gusta! Není možné odolat panoramatickým výhledům a pozorování slunce, dostupnosti golfových hřišť, sportovišť a wellness resortům. Vše si snadno zjistíte v rychlém vyhledávači z pohodlí svého domova.

Proč se rozhodnout pro dovolenou v Itálii od NOVASOL?

Podívejte se na rekreační domy Itálie a nastartujte precizní relaxaci u moře s celou rodinou včetně zvířecího mazlíčka. V tomto ohledu mrkněte na pronájmy přátelské pro čtyřnohé miláčky s označením PET či PET FRIENDLY. NOVASOL má pro všechny své klienty vždy výhody Itálie, které stojí za povšimnutí. Máte-li strach, že se na vaší dovolené něco přihodí, rychle na to zapomeňte. K dispozici jsou vám správci či majitelé prázdninových domů anebo servisní střediska v Rakousku, Dánsku i České republice. Všechny vaše dotazy a připomínky zodpovíme, jen tak dosáhneme super kvality poskytovaných služeb. NOVASOL pronajímá rekreační objekty v mnoha zemích Evropy více než 40 let, proto se na vždy spolehněte na kvalitu a profesionální přístup.

Proč prvotřídní zábava na dovolené v Itálii nikdy nekončí!

Ať už máte v plánu letní dovolenou v Itálii anebo pobyt v zimních měsících, vždy budete velmi spokojeni. Chladné dny roku přejí lyžování, snowboardingu a zábavě v horských hospůdkách. Díky vilám u moře Itálie si užijete osvěžujícího koupání, windsurfingu a poznání podmořského světa. Potápění k vrakům, pozorování fauny a flory pod hladinou moře si získává stále větší atraktivitu. Turisté si oblíbili rekreaci u severoitalských jezer, jako jsou Como, d´Orta, Lugano, Maggiore či Lago di Garda. Určitě vás osloví okružní plavby, jízda na šlapadlech, windsurfing, plachtění, festivaly, diskotéky a dětské atrakce. Horská turistika, horolezectví a cyklistika přejí v oblastech Dolomitů. Mladí lidé i zamilované páry ocení bujarý noční život na diskotékách a v klubech. Rodiče malých dětí si zamilují zábavu v aquaparcích na skluzavkách a tobogánech. Hydromania v Římě, AcquaFantasy v Garganu, Magic World v Campanii anebo Aqualandia v Jesolo patří k nejpopulárnějším!

Kam na dovolenou v Itálii?

Koupání v moři, vodní radovánky a noční život, to jsou hlavní složky dovolené v Itálii. Jestliže už si dopřejete pobyt v prázdninových domech Itálie, prozkoumejte stěžejní klenoty architektury. Nesmíte minout Řím, kde se nachází Koloseum, Pantheon, Andělský hrad i Forum Romanum. Kdykoliv během roku si vychutnáte nádheru Benátek s lagunou a chrámem sv. Marka. Kouzlo renesance pocítíte ve Florencii a Milán vás obejme gotickou katedrálou Narození Panny Marie a slavnými obchodními domy módy. Verona nabízí prohlídku antických, středověkých, barokních i renesančních staveb. V Apulii čeká na vaši návštěvu středověký hrad Castel del Monte. Baziliku a archeologická naleziště najdete v Aquileia. Největší kulturní událostí je únorový karneval v Benátkách, který si získal celosvětové jméno. Od května až do června se koná na Sicílii festival řeckého dramatu. Mezinárodní filmový festival v Taormině je zajímavou letní událostí. V červenci se za zaposloucháte v Perugii do tónů jazzu. Na Boží hod vánoční žehná na vatikánském náměstí Papež celému světu.

Díky letním domům Itálie se seznámíte s historií

Objednejte si rekreační domy Itálie od NOVASOL a podívejte se také na státní svátky konající se v průběhu celého roky. Jsou doprovázené slavnostmi, historickými trhy a rytířskými kláními, hudebními akcemi, gastronomickými programy a křesťanskými tradicemi. Nový rok je samozřejmě 1. ledna, Tři králové připadají na 6 ledna. Velikonoční svátky jsou pohyblivé, padnou na březen až duben. Den osvobození se oslavuje 25. dubna a svátek práce zase 1. května. Na 2. červen připadá vznik republiky a na 15. srpen Nanebevstoupení Panny Marie. Svátek všech svatých probíhá 2. listopadu a neposkvrněné početí Panny Marie 8. prosince. Vánoční svátky se slaví 25. prosince a sv. Štěpán 26. prosince. Pakliže si zvolíte pronájem domu Itálie, můžete počítat s blízkostí stylových restaurací, kaváren, barů, které vám dopřejí unikátní kulinářské dobroty, jako jsou pizza, pasta, mozarella, pravá italská káva, tiramisu, cannoli, pokrmy z čerstvých ryb, víno anebo limoncello.

Jak poznat přírodu na rodinné dovolené v Itálii?

Díky ubytování v Itálie si dopřejte poznání přírodních divů, archeologických nalezišť, nevšedních úkazů a božských pláží. Není divu, že jsou italské písečné koberce jedny z nejkrásnějších v Evropě. Naleznete zde opuštěné, oblázkové, písečné i rozlehlé plochy, které se postarají o dokonalé místo pro opalování, lenošení i stavění hradů z písku. Nejvyhledávanějšími magnety jsou Monterosso al mare La Spezia v Ligurii, San Vito lo Capo na Sicílii, Vieste v Garganu, Otrando v Puglii či Riccione na Rimini. Italská příroda vás uhrane kdykoliv během roku. Ať už se ocitnete u jezera, Lago di Garda, na ostrovech Sardinie, Sicílie, Ischia či Capri, nádherné pláži Lido di Ostia v Římě anebo u vápencových obydlí trulli Alberobello v Apulii, máte před sebou výjimečné okamžiky.

Co vás čeká na dovolené v Itálii?

Máte v plánu dovolenou v Itálii? Věřte, že je s NOVASOL nádherná a dostupná. Ať už se vydáte k prázdninovým domům Itálie letecky, autem, autobusem anebo vlakem, čekají vás příjemné zážitky. Letecká doprava je nejpohodlnější a přitom nejlevnější. Letět můžete z Prahy do Říma, Neapole, Milána, Benátek anebo Turína. Myslíte si, že zvládnete jízdu vlastním automobilem? Zkontrolujte si řidičský průkaz, technický průkaz a zelenou kartu. Itálie se pyšní skvělou silniční sítí. Pamatujte na to, že jsou mnohé úseky zpoplatněné. Cestování vozidlem přináší svobodu a originální poznání země. Dodržujte maximální rychlost na dálnicích 130km/hod, na silnicích pro motorová vozidla dbejte rychlosti 110km/hod, silnice druhé třídy požadují maximální povolenou rychlost 90km/hod a v obci platí 50km/hod. Pakliže se nechcete vydat na cestu vlastním autem, využijte autobusovou dopravu.

Kde najít levné ubytování v Itálii?

Mrkněte se na pobyty v Itálii od NOVASOL a vykouzlete své rodině úsměv na tváři. Užívejte si lenošení na plážích Sicílie, Sardinie, Rimini, Bibione anebo se zajímejte o věhlasné drahokamy architektury Říma, Turína, Florencie i Benátek. Senzační zážitky na vás čekají v Římě a Vatikánu. Florencie vás naladí na strunu renesančního stylu. V Pise se seznámíte s šikmou věží, baptisteriem a dómem na Náměstí zázraků. Projížďka gondolou, karnevalové veselí a romantická zákoutí vás čekají v Benátkách. Slzy v očích se vám objeví v Shakespearově městě Verona. Milán, to je móda, opery, kavárny, banky a luxusní restaurace. Taormina slibuje výhled na unikátní sopku Etnu. Ferrara střeží poklady UNESCA. Už přestaňte otálet a rezervujte si rodinnou rekreaci anebo dovolenou se psem v Itálii od NOVASOL rychle a jednoduše.