search

Ubytování v Toskánsku

Ubytování v Toskánsku, luxusní vily s bazénem a apartmány

O Toskánsku se dobře ví, že nabízí prakticky všechno, po čem srdce touží. Je to oblast proslulá uměním, přírodou, kulturou, historií, vínem a skvělým jídlem. jsou pro vás cestou do ráje v rámci ubytování v Itálii! A nezapomeňte samozřejmě ochutnat nebo si přivést vynikající toskánské víno z oblastí Chianti, Montepulciano, Montalcino a dalších. Krásná dovolená v pronajatých rekreačních domech a apartmánech při ubytování v Toskánsku. Toskánsko je doslova mekkou všech milovníků života, kteří mohou jen vřele doporučit návštěvu místních světoznámých lázní. Např. léčebný účinek lázní Montecatini Terme je znám již od roku 1417, přičemž zdejší největší termální bazén o rozloze 2 400 m² vás určitě okouzlí.

Ubytování v Toskánsku

Ubytování v Toskánsku a Florencie, Pisa, Arezzo, Siena

Také oblast kolem řeky Arno vás uchvátí překrásnou přírodou. Řeka Arno pramení na hoře Monte Falterona nedaleko města Arezzo a ústí do moře na ligurském pobřeží jižně od města Pisa. Břeh řeky Arno je zvláště ve Florencii oblíbeným místem setkání (most Ponte Vecchio). Například dovolená v San Gimignano uspokojí malé i velké cestovatele! Z mostu Ponte Vecchio je to jen kousek na nejznámější náměstí ve Florencii, Piazzale Michelangelo. Ale Florencie není jediným krásným velkým městem Toskánska. Za návštěvu určitě stojí také slavná Pisa a její Šikmá věž nebo Arezzo s freskami v kostele S. Francesco a Siena s renesančním náměstím Piazza del Campo.

Pobřeží Toskánska, ostrov Elba

Toskánsko se ovšem pyšní také krásným pobřežím, vždyť na severu jeho pobřeží omývá Ligurské moře a na jihu Tyrhénské moře. Mezi oblíbená letoviska patří např. Rezervujte si rekreační domy v Toskánsku právě teď a těšte se na slevy! Viareggio, Rosignano, Cecina nebo Punta Ala, a zde všude si můžete pronajmout naše apartmány a rekreační domy na Etruském pobřeží. Ostrov Elba a 6 dalších ostrovů je součástí národního parku Arcipelago Toscana, největší mořské chráněné oblasti ve Středomoří.