search

Ubytování Anghiari

Ubytování Anghiari je plné zajímavých aktivit

Prázdninové dny si žádají dokonalý odpočinek a ubytování v Toskánsku! NOVASOL vám nabízí úchvatné ubytování Anghiari. Právě v tomto proslulém toskánském městě narazíte na jedinečné poklady historie a panenskou přírodu. Nevěříte? Stačí si projít cenově výhodné nabídky rekreačních domů vznešené oblasti.

Starodávné město leží mezi řakami Arno a Tibera asi 30 kilometrů od Arezza ve Valtiberina. Zaujme svou polohou blízko Toskánska a Umbrie. Jeho výhodné umístění bylo klíčovým především ve středověku. Právě zde se odehrála v roce 1440 důležitá bitva u Anghiari, kde přemohli florentští vojáci armádu Milána. Stěžejní událost vykreslil ve své fresce Leonardo da Vinci.

Ponořte se do pohodlí rekreačních domů v Anghiari

Půvabné město je bez pochyb jedním z nejkrásnějších, které během dovolené v Itálii potkáte. Charakterizují ho stavby a masivní městské hradby z 11. století, kamenné domy s malými okny a balkóny s květinami, úzké romantické uličky a panoramatické výhledy na okolí. Narazíte na archeologická naleziště, obchody se starožitnostmi, příjemné kavárny a mistrovská díla malířství i sochařství.

Nejzajímavějšími atrakcemi Anghiari jsou Palazzo Pretoriano, Badia di San Bartolomeo či Villa La Barbolana. Kroky turistů míří ke klášteru sv. Bartolomeo či k hlavnímu náměstí Piazza Mameli. Milovníky vážné hudby, sborové skladby a opery potěší každoroční červencový festival. Městečko obdrželo oranžovou vlajku neboli pečeť cestovního ruchu a kvality životního prostředí.

Opatřete si apartmány Anghiari včas!

Zapomeňte na dovolenou u moře a jděte po stopách vůně historie překrásného města obklopeného kostely, hrady, kláštery a majestátnou krajinou hustých lesů či archeologických míst. Vydejte se rovněž do nedalekého Monterchi anebo San Sepolcro. Pokud toužíte vidět krásy Florencie, urazíte 101 kilometrů. Impozantní město Siena leží 88 kilometrů od vesnice.

Hlavní město provincie musíte spatřit. Obdivujte starožitnosti, zlatnické dovednosti, středověké domy i renesanční památky a dýchne na vás autentická atmosféra Arezzo! Pronajměte si letní byty Itálie a nezapomenutelná dovolená může začít! Lenošte na terase prázdninového domu anebo u bazénu a nasávejte nezaměnitelnou atmosféru Toskánska.