Chaty a chalupy v Arezzo

Srdečné pozdravy z toskánské provincie Arezzo!

Pobyt Toskánsko, ubytování v Itálii

Není pochyb o tom, že je dovolená v Itálii žhavým želízkem v ohni! Sníte o pohodlí rekreačních domů Arezzo? S NOVASOL máte z čeho vybírat. Čekají vás úchvatné venkovské vily i apartmány umístěné poblíž větších měst. Stačí se jen rozhodnout, kam vás to táhne! Všechny pronájmy jsou komfortní a moderně vybavené. Provincie Arezzo je historickým i přírodním dědictvím Itálie. Pokladnice nejkrásnějších kulturních památek a magických míst přírody nemá přístup k moři, ale protékají tudy dvě mimořádné řeky, Arno a Tibera. Pakliže nepatříte k vyznavačům mořského vlnobití a pohodě na pláži, zakousněte se do luxusního ubytování v soukromí s vlastním bazénem a saunou.

Útulné rekreační domy splní vaše sny

Už vám nic nebrání v tom, abyste se zamilovali do čtyř božských oblastí provincie, Casentino, Valdarno, Valtiberina a Val di China. Honosná údolí lemovaná veletoky Arno a Tibera vás vybízejí k pěší turistice, jízdě na koni i cykloturistice. Těšte se na léčivé prameny volně přístupného termálního parku Stia, setkáte se s kovářským řemeslem a navštívíte planetárium. Projděte hustými lesy národního parku Casentino a udělejte si piknik. Největším lákadlem provincie Arezzo je stejnojmenné město, které nadchne perlami architektury, ale i trhy se starožitnostmi konajícími se každou poslední sobotu a první neděli. Jistě podlehnete La Giostra del Saracino, kde se stane z náměstí Piazza Grande velkolepá historická a rytířská show. Turisté si oblíbili Arezzo Wave, hudební festival italské i mezinárodní scény.

Propadněte skutečnému odpočinku v chatách Itálie!

Příznivce golfu potěší kopcovitá krajina, která je ideální pro golfová hřiště. Pokud máte pro tento sport slabost, vydejte se do oblasti na jaře, na podzim či v létě. V Cortoně narazíte na dokonalé středověké stavby, kostely, muzeum i skvělá vína. Anghiari osloví uměním Leonarda da Vinci a Petra Paula Rubense. V Cavriglia si užijete přírodní rezervace a zoologické zahrady. Pro mlsné jazýčky jsou připraveny kulinářské dobroty, lanýže, ovčí sýr, vařené maso s bylinkami, pečené kuře s rajskou omáčkou, hříbky se špagetami, delikatesní šunka a samozřejmě značková vína. Zavítejte do krajiny snů a ukotvěte v příjemných rekreačních chatách Itálie!